SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2954
Nie mogę uwierzyć, jakiego mam pecha

STMCMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
stmcms
Nie mogę uwierzyć, jakiego mam pecha


Wstaw jakieś zdjęcia jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2954
Wstawie wkrótce ,nie ma siwego czy opuchniętego, poprostu czuje ból ,wczoraj nawet prysznicu nie mogłem wziąść, takie ruchy miałem ograniczone,troche średnio jak juz teoretycznie czas mojej rekowalestencji dobiega końca

STMCMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 957
Gościu pytałem o zdjęcia tydzień temu i odpisałeś tak samo, wstaw zdjęcia i pokaż o co chodzi albo przestań szkalować lekarzy którzy pomogli wielu osobom. Ogarnij się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
Wypisuje żale na forum, ja pierwsze co to bym do lekarza dzwonił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9211
Cześć!
Postanowiłem się wkoncu zebrać i usunąć w tym roku gino. Mam je z 10 lat, jestem pewny że to na pewno gino. Zabieg planuje na póżną jesień albo zimę, tylko mam dylemat do kogo się udać. Waham się pomiędzy dr Rylskim a dr Tuchendlerem z Wrocławia i raczej skłaniam się ku temu drugiemu mimo że mam do niego dużo dalej. Czy ktoś mógłby się podzielić jakąś w miarę świeża opinia z zabiegu u niego, jak przebiega cały proces, podejście lekarza no i oczywiście najważniejsze, czy efekt końcowy jest ok. Chętnie objerzlabym jakieś zdjęcia przed/po. Z góry dzięki!
Pab1234 chyba Ty robiłeś u Tuchendlera, dałbyś info co i jak?



Zmieniony przez - Faceless798 w dniu 2022-06-19 09:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2455
Panowie jak sobie radzić w lato z gino? Mazecie polecić jakieś kamizelki lub coś innego maskującego pod koszulkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2954
W żaden sposób sobie nie poradzisz ,jak masz małe to możesz ubierać koszulki z jakimś nadrukami z przodu to nie będzie tak wystawać

STMCMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6306
Witam, ja mam mieć zabieg na początku lipca u Rylskiego. Gino i lipo dość sporych rozmiarów. Po wszystkim zdam relację.

Jako że to forum sportowe to mam pytanie - czy stosowaliscie jakieś leki/ suple w celu przyspieszenia regeneracji po operacji? Myślałem o Ostatnie że względu na jej wpływ na poprawę skóry lub BPC-157. Prośba o opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2954
Tak


Zmieniony przez - stmcms w dniu 2022-06-19 18:29:24

STMCMS

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium