SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
@Cytryna85 Jeśli ginekomastia jest obustronna to raczej 7-10 tysięcy w prywatnej klinice. Oczywiście musisz najpierw zbadać się hormonalnie i najlepiej wybrać się do endokrynologa/ androloga. Za ginekomastie głównie odpowiadać mogą 2 hormony tj. estradiol i prolaktyna. Dodatkowo jeśli masz/miałeś nadwagę to również przez nasiloną aromatyzacje testosteronu w estradiol możesz mieć ginekomastie.


Zmieniony przez - kwiatek997 w dniu 2023-07-02 21:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
adamos10123
kwiatek997
Czy ktoś ostatnio wykonywał operację usunięcia ginekomastii u Pana Dr. Pawła Tuchendlera? Ile wynosiła cena zabiegu?


Ja robiłem miesiąc temu, zapłaciłem 8500



Zmieniony przez - adamos10123 w dniu 2023-07-02 21:07:12


Można prosić o fotki przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
adamos10123
kwiatek997
Czy ktoś ostatnio wykonywał operację usunięcia ginekomastii u Pana Dr. Pawła Tuchendlera? Ile wynosiła cena zabiegu?


Ja robiłem miesiąc temu, zapłaciłem 8500



Zmieniony przez - adamos10123 w dniu 2023-07-02 21:07:12


Można prosić o fotki przed/po? Jak wygląda u ciebie sytuacja po miesiącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Nadwagi raczej brak, mam 180cm wzrostu i 65kg. Bardzo dobra przemiana materii, otyłość mi nie grozi nie ważne ile bym zjadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 919
Jeszcze nie wygląda to tak dobrze jakbym chciał, ale nie oszukujmy się, jestem pewnie przewrażliwiony jak każdy kto miał ten problem i zawsze będę na to wracał uwagę. Prawy był od początku spuchnięty po operacji i odstawał, lewy był płaski. Za to pod tym lewym teraz mam chyba krwiaka bo jest twardo, no ale wygląda elegancko więc zaraz pewnie zniknie. W prawym sam sut odstaje gdy się napnę. Ja też miałem z tą strona problem bo chyba za dzieciaka coś odwaliłem bo mam go od kiedy pamiętam przeciętego przez środek xD. Pisałem z ludźmi to twierdzili że musieli poczekać 2 miesiace zanim będzie dobrze wyglądać. Podejerzewam że może to być wina tego, że on po operacji nie zaleca stosowania kamizelki i masaży więc łatwiej się zbiera woda, krew i wszystko inne. Ludzie na reddicie wstawiali zdjęcia to czasami ich klata wyglądała gorzej niż po operacji, a dopiero po ośmiu miesiącach robiła się idealna. Ale jest dużo lepiej bo bez wstydu noszę obcisłe koszulki, w szczególności czarne :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 919
Zdjęć przed nie mam ale nie miałem dużego gino, jak przyszczypałem to wyglądało dobrze. Pooperacyjne wstawię jak jakieś zrobię i się cały zagoję. Ogólnie on robi dużo takich operacji, ale nie jest plastykiem. Jak macie duże gino czy spory poziom tkanki tłuszczowej to pewnie też wam poleci iść do kogo innego, parę osób tak tu pisało na forum. Za to trochę kulturystów z profesjonalnej sceny u niego robiło - tylko sądzę że oni mają je relatywnie małe i umiejscowione często pod samiuśką brodawką, w porównaniu do tego co mi zostało po dojrzewaniu, bo sięgało trochę szerzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 919
Ja przed operacją przetrzepałem cały temat o lekarzach dostepny w internecie. Z Tych sporo osób chwaliło ale praktycznie nikt nie wstawiał zdjęć, chyba z jedna osoba wstawiła po operacji że całkiem ładnie. Co do Tuchendlera - wielu pisało ze super lekarz, z jedna osoba narzekała przez miesiąc po operacji i temat ucichł - podejrzewam że opuchlizna zeszła; było dość sporo zdjęć potwierdzających, że dobrze to wycina, ktoś nawet wstawiał wiele zdjęć po roku od operacji. Jeden gość napisał do mnie w wiadomości prywatnej, że ma problemy i chyba jest nierówno, widzę że jest ponad rok po operacji, ale szczegółów nie znam. Inny wstawiał foty że ma dołki, ale widziałem, że miał wysoki bodyfat i podejrzewam że to się wyrównuje, bo jednak sporo spod tej skóry się wyjmuje to musi minąć chwila nim się naciągnie. C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 919
Szczerze to wam współczuję panowie tej decyzji przed którą stoicie bo sam czułem niepewność. Ja postawiłem na doktora Tuchendlera, zobaczymy czy się opłaciło za prawie rok bo podobno do roku wszystko się może goić. Na pewno jest dużo lepiej niż było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 303 dni Przeczytanych tematów 98
Panowie podpowiedzcie proszę, ponieważ mam powrót tej ginekomastii, a wyniki badań hormonalnych wydają się chyba w porządku. Zna się ktoś na tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 303 dni Przeczytanych tematów 98
Foto

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium