SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2066952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Tu ponad 90% opinii jest z dupy, bo są zaraz po zabiegu lub po krótkim czasie. Rezultaty ostateczne są po ponad roku, jedynie mozna zobaczyć jak szyję chirurg, a większość ma tu szycie jak przez rzeźnika i kolega wyżej ma rację, że chirurdzy plastyki robią to bardziej kosmetycznie, chyba że komuś zależy, żeby mu suty przez t short nie wystawały, to może być szyty na odp******. Widziałem sporo filmów z zabiegów w USA tam na prawdę się starają, bo nic nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 883
Miałem mieć zabieg w wawie, cena 11k, zacząłem czytać ten wątek i zrezygnowałem z tego w wawie i pojechałem do Rylskiego. Czekałem w kolejce 9 miesiecy !, jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu więc nie jestem w stanie ocenić czy wyszło dobrze czy źle.
Widziałem zdjęcia i powiem szczerze że blizny są niewidoczne.
Zgadzam się że zabieg był bardzo tani. Dla mnie kasa nie miała znaczenia, byłem w stanie zapłacić te 11-15k, ale czytając cały wątek, byłem i jestem przekonany że wszystko będzie ok.
Oczywiście lekarz (bo p. Rylski nie jest dr), przestrzegł iż czasem zabieg trzeba zrobić dwa razy.


Zmieniony przez - PK_Pawel w dniu 2017-12-21 10:10:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Ja robiłem u rylskiego i u mnie nie ma zadnych blizn ani nic nie boli tyko zostało mi jeszcze duzo tluszczu przede wszystkim z lewej strony, zadnych grudek tylko miekki tluszcz i ciekawi mnie czy to da rade spalic normalnymi cwiczeniami i dieta czy bede musial jeszcze jeden zabieg przechodzic. Z tego co czytam to tutaj zawsze kazdego operowal po 3-4.5h a mnie 1.5h i do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 481
yoyo20
a większość ma tu szycie jak przez rzeźnika i kolega wyżej ma rację, że chirurdzy plastyki robią to bardziej kosmetycznie, chyba że komuś zależy, żeby mu suty przez t short nie wystawały, to może być szyty na odp******.


Dokładnie, dlatego ja wybrałem nie tylko prywatnie ale rownież bardzo sprawdzonego i polecanego chirurga plastyczne ktory dosłownie nie ma ani jednej negatywnej opinii - jestem prawie 2 tyg po zabiegu - zero siniakow o samego początku, nic nie boli, blizn praktycznie już nie widac - a to dopiero 2 tyg po zabiegu ... a sam lekarz powiedział ze blizny beda minimalne i nie zauwazalne ... dlatego wolałem zrobic za duza kase w renomowanej klinice i prywatnie a nie na NFZ - co nie wyklucza ze NFZ czy Pan RYlski rowniez przyklada się do pracy ... zobaczymy efekty po miesiacu dwóch ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 883
Byłem dzisiaj zdjąć szwy. Prawa pierś wygląda idealnie, niestety lewa jest zapadnięta, Rylski powiedział że to się wyrówna, mam dużo masować, nawet bardzo mocno. Pokazał mi jak to robić, niestety jest to dość bolesne. Zszycie też nie wygląda idealnie. W najgorszym wypadku pójdę do chirurga plastycznego na poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tami85
dlatego wolałem zrobic za duza kase w renomowanej klinice i prywatnie a nie na NFZ - co nie wyklucza ze NFZ czy Pan RYlski rowniez przyklada się do pracy ... zobaczymy efekty po miesiacu dwóch ...


ile Cie to kosztowało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 481
BPL-G
Tami85
dlatego wolałem zrobic za duza kase w renomowanej klinice i prywatnie a nie na NFZ - co nie wyklucza ze NFZ czy Pan RYlski rowniez przyklada się do pracy ... zobaczymy efekty po miesiacu dwóch ...


ile Cie to kosztowało ?


Pisalem wczesniej ... 9tys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 883
Co to za renomowana klinka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
Pewne rzeczy da sie poprawic inne ciezko dlatego czasem nie warto ryzykowac mowie z wlasnego doswiadczenis generalnie chodzi o to zeby nie byly porobione ze dlugie ciecia bo blizny nie skrocisz mozna zwezic usunac calkowicie tez sie nie da polecam generalnie masaz od zdjecia szwow i to intensywny szarpanie rwanie mozna nawet uzyc jakiegos metalowego przedmiotu o gladkich krawedziach i rozcierac to blizne duzo daje ponadto plastry sutricon reszta to juz zabiegi laser frakcyjny i inne p******y w klinice generalnie po rylskim ostrzegam moze zostac drabinka po szwach bo zle zaklada wiec masaz odrazu codziennie, jezeli chodzi o zapadniecie sie to tzw krater powstajje na skutek albo wyciecia zbyt duzej ilosci tego gruczolu tu to o czym mowilem nie powinno wycinac sie calosci (czyt. Za duzo) albo powstaje na skutek zlej liposukcji moze sie wyrownac lub nie masaz od zewnatrz w kierunku sutka zaraz po operacji powoduje ze tluszcz sie przemieszcza w ta miejsce i moze wypelnic luke dobry chieurg wypelni to prawidlowo odrazu wiec nic sie nie zapada jezeli krater mimo wszystko pozostanie to teoretycznie zawsze mozna przeszczepic w to miejsce tluszcz rozbudowac miesien tak zeby wypchnal sutek spalic tkanke wokol krateru co spowoduje wyrownanie sie


Zmieniony przez - mikolaj7647 w dniu 2017-12-22 11:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
Generalnie efekt mozna zobaczyc po pol roku do roku maksymalnie gdyz blizna sie w tym czasie uksztaltowuje a to jest wlasciwie najistotniejsse ze wzgledu na efekt estetyczny zle szycie moze tez spowodowac przebarwienia w obrebie otoczki podobnie jakiekolwiek blizny na niej spowodowane albo drabinka ze szwow albo "przypaleniem" naderwaniem, naciagnieciem czy tam inne mechaniczne uszkodzenia wiec jezeli to mialo miejsce to masaz podobno laser jest w stanie odbudowac skore w tym miejscu poprzez mikronaklucia i kolor pigmentu wroci do pierwotnego stanu ponadto jest tez pigmentacja medyczna takie tatuowanie sutka ale czesto kolor wraca tez do pierwotnego stanu po poprawieniu szycia zredukowaniu blizny jezeli to bylo powodem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium