SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3042
Czy ktoś męczył sie z obrzękiem limfatycznym po operacji ginekomastii?

Mam obrzęk na jednej stronie pomimo 4 tyg od zabiegu i martwi mnie to

Krwiak byl kilkukrotnie usuwany

Jak biore to miejsce palcami to czuje twardawe, tak jakby ten gruczol tam był nadal
Druga strona bardzo dobrze, zero sladu.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Obrzęk limfatyczny jest miękki, czasami ciastowaty, jeżeli wyczuwasz w miejscu zabiegu dość twardy guz, to prawdopodobnie jest to krwiak. Tkanka podskórna nasiąknięta krwią lub już uformowany skrzep w tkance podskórnej wchłania się samoistnie, niestety czasami nawet do kilku miesięcy. Było robione usg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
Eozeon, jeśli jest Pan chirurgiem i wykonuje Pan dobrze zabieg ginekomasti, to powinien Pan napisać kim jest,bo na prawdę wiele osób sie z tym boryka w tym ja p i najlepsze lata życia jesteśmy zablokowani w pewnych sytuacjach przez wstyd. Proszę wziąść ten post na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3042
Tak jest to taki jakby twardy guz, a miejsce nadal jest zasinione.
Nie było robione usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Z Twojego opisu wynika, że pozostał krwiak. Jedno z częstszych, na szczęście niegroźnych powikłań po zabiegu. Znika sam w swoim tępie, najczęściej kilka do kilkunastu tygodni. Leczenie zwykle jest objawowe, jeżeli dojdzie do upłynnienia - objaw chełbotania-przelewania sie pod skórą to można spróbować go odessać pod kontrolą usg. Jezeli jest twardy nie ma gorączki, objawow infekcji to najczęściej przyjmuje sie postawę wyczekującą. Znika bez śladu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
paaayyolami
Eozeon, jeśli jest Pan chirurgiem i wykonuje Pan dobrze zabieg ginekomasti, to powinien Pan napisać kim jest,bo na prawdę wiele osób sie z tym boryka w tym ja p i najlepsze lata życia jesteśmy zablokowani w pewnych sytuacjach przez wstyd. Proszę wziąść ten post na poważnie.


Wiem, że problem jest dotkliwy ale chciałbym odpowiada na forum merytorycznie a nie robić autoreklemę. Wolałbym odpowiadać co i jak zrobić , czego się spodziewać itd. Jeżeli chciałby Pan skonsultować swoj problem to wyłącznie priv,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3042
Ostatni raz 2 tyg temu oddciagniete strzykawka mialem 10ml krwi i troche wyduszony skrzep dłonią.

Smaruję codziennie 2 razy Lioton 1000

Za parę dni znów pojadę na odciągnięcie krwi.
Czy trening i tzw. Pompa mięśniowa pomogłaby w usunieciu skrzepu i lepszym funkcjonowaniu naczyń krwionosnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 877
Eozeon
paaayyolami
Eozeon, jeśli jest Pan chirurgiem i wykonuje Pan dobrze zabieg ginekomasti, to powinien Pan napisać kim jest,bo na prawdę wiele osób sie z tym boryka w tym ja p i najlepsze lata życia jesteśmy zablokowani w pewnych sytuacjach przez wstyd. Proszę wziąść ten post na poważnie.


Wiem, że problem jest dotkliwy ale chciałbym odpowiada na forum merytorycznie a nie robić autoreklemę. Wolałbym odpowiadać co i jak zrobić , czego się spodziewać itd. Jeżeli chciałby Pan skonsultować swoj problem to wyłącznie priv,


Oczywiście,że chciałbym skonsultować. Tzn u mnie nic ma co konsultować. Jest to ginekomastia na 100 %. I szukam kogoś kto to dobrze zrobi, ale też nie za 20 tys zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
piter2110
Ostatni raz 2 tyg temu oddciagniete strzykawka mialem 10ml krwi i troche wyduszony skrzep dłonią.

Smaruję codziennie 2 razy Lioton 1000

Za parę dni znów pojadę na odciągnięcie krwi.
Czy trening i tzw. Pompa mięśniowa pomogłaby w usunieciu skrzepu i lepszym funkcjonowaniu naczyń krwionosnych?



Nie znam techniki zabiegu, który był u Pana przeprowadzony. Jeżeli z mobilizacją płatów tkanki tłuszczowej ii ich sciągnięciem pod brodawką to bałbym się ze szew przetnie tłuszcz przy zbyt dużym obciążeniu i po wygojenia się brodawka zapadnie. Przy prawidłowym gojeniu zalecamy powrót po 3-4 tygodniach do sportu. Wiem, ze u Pana już minęły 4 , jednak krwiak nieco upośledza gojenie. Przy pierwszych treningach zalecałbym wyciskanie i przyciąganie tak żeby łokieć nie wychodził za linię pleców, większy zakres będzie napisał tkankę podskórną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
paaayyolami
Eozeon
paaayyolami
Eozeon, jeśli jest Pan chirurgiem i wykonuje Pan dobrze zabieg ginekomasti, to powinien Pan napisać kim jest,bo na prawdę wiele osób sie z tym boryka w tym ja p i najlepsze lata życia jesteśmy zablokowani w pewnych sytuacjach przez wstyd. Proszę wziąść ten post na poważnie.


Wiem, że problem jest dotkliwy ale chciałbym odpowiada na forum merytorycznie a nie robić autoreklemę. Wolałbym odpowiadać co i jak zrobić , czego się spodziewać itd. Jeżeli chciałby Pan skonsultować swoj problem to wyłącznie priv,


Oczywiście,że chciałbym skonsultować. Tzn u mnie nic ma co konsultować. Jest to ginekomastia na 100 %. I szukam kogoś kto to dobrze zrobi, ale też nie za 20 tys zł.


Proszę wysłać mi zdjęcia klaty od przodu, pod katem 45st (oba boki) i przód z podniesionymi kończynami w prywatnej wiadomosci , napisze co trzeba zrobić i szacowany koszt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium