SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Eozeon a jak wytłumaczysz to ,że chłopacy co robili zabiegi u rylskiego większość pisała,że ma jakby nawrót ginekomasti i że dalej im sutki odstają. Naczytałem się tego troche i nie mogę tego zrozumieć, skoro gruczoły usunięte to czemu tak się dzieje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Jeżeli chodzi o „kratery” po operacji to zależne jest to od techniki operacyjnej - to zależy od operatora. ale są tez inne czynniki: Im większy gruczoł, tym trudniej wypełnić lożę, ściągnięte tkanki mogą ulec martwicy i sie wchłonąć. Jezeli ktoś po zabiegu we wczesnym okresie przesadzi z aktywnością fizyczna to szwy przetną tkankę i brodawka się zapadnie.
Należy pamiętać ze otoczka brodawki sutkowej ma inną, cienką i podatną na załamania skórę i każdy problem pojawia się właśnie na brodawce.
Jeżeli już dojdziecie do powstania zapadnięcia brodawki to tez można to poprawić
Liposukcja to już inna bajka, tu liczy się doświadczenia operatora ale i sprzęt. Jeżeli obszar odsysania jest duży to znaczy przód, boki klatki piersiowej to nie wyobrażam sobie zrobić to manualnie. Liposukcja ma za zadanie zabrać tak tłuszcz żeby nie uszkodzić naczyń i nerwów skory i ocalić rusztowanie łącznotkankowe, żeby doprowadzić i umożliwić obkurczenie skóry po zabiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 69
Hej,

Z uwagi na niemal brak opinii o lekarzach innych niż Rylski podsyłam moje zdjęcia przed i po zabiegu.

Zabieg miałem w klinice Miracki w wawie ok. 4 tyg. temu. Jeżeli chodzi o efekty, to z prawej piersi jestem zadowolony, lewa ma chyba efekt pustego worka, mam nadzieję że to tylko opuchlizna i wszystko jeszcze się wyrówna.

Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem w miarę możliwości. Wiem jak ciężko wybrać lekarza przy prawie kompletnym braku opinii. Sorki za słabą jakość zdjęć ale fotografem nie jestem :)















1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Obkurczenie skóry to okres do 8-12 miesięcy, wyglada dobrze wystarczy czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
Eozeon
Jeżeli chodzi o „kratery” po operacji to zależne jest to od techniki operacyjnej - to zależy od operatora. ale są tez inne czynniki: Im większy gruczoł, tym trudniej wypełnić lożę, ściągnięte tkanki mogą ulec martwicy i sie wchłonąć. Jezeli ktoś po zabiegu we wczesnym okresie przesadzi z aktywnością fizyczna to szwy przetną tkankę i brodawka się zapadnie.
Należy pamiętać ze otoczka brodawki sutkowej ma inną, cienką i podatną na załamania skórę i każdy problem pojawia się właśnie na brodawce.
Jeżeli już dojdziecie do powstania zapadnięcia brodawki to tez można to poprawić
Liposukcja to już inna bajka, tu liczy się doświadczenia operatora ale i sprzęt. Jeżeli obszar odsysania jest duży to znaczy przód, boki klatki piersiowej to nie wyobrażam sobie zrobić to manualnie. Liposukcja ma za zadanie zabrać tak tłuszcz żeby nie uszkodzić naczyń i nerwów skory i ocalić rusztowanie łącznotkankowe, żeby doprowadzić i umożliwić obkurczenie skóry po zabiegu.

,, manualnie,, czyli znaczy ręcznie za pomocą skarpela czy ręcznie przy użyciu kaniuli to nie manualnie dobrze zrozumiałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Ręcznie za pomocą kaniuli i systemu podciśnieniowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 119
To jest jeszcze inna metoda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Ja miałem liposukcjię robiona kaniulą ręcznie przez cięcie pod otoczka i macieęciami po dwóch stronach koło żeber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Metod liposukcji jest wiele: infradzwiekowa, ultradźwiękowa, Body jet, laserowa.
Jeżeli depozyt tkanki tłuszczowej jest duży to ręczne odsysanie jest często za słabe trochę jak koszenie trawnika nożyczkami …
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
Eozeon
Metod liposukcji jest wiele: infradzwiekowa, ultradźwiękowa, Body jet, laserowa.
Jeżeli depozyt tkanki tłuszczowej jest duży to ręczne odsysanie jest często za słabe trochę jak koszenie trawnika nożyczkami …



Nie bardzo rozumiem co oznacza pojęcie "ręczne odsysanie" i co w takim razie będzie "nieręcznym odsysaniem"?
Jaka metoda liposukcji będzie najlepsza przy dużym depozycie tkanki tłuszczowej?


Zmieniony przez - Piotr1972 w dniu 2023-05-15 07:11:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium