SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 392
Czy jest ktoś na tym forum któremu jeden sut spuchł po zabiegu i po jakim czasie samoistnie się wchłonął bez pomocy chirurga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Wszystkim chyba puchną po zabiegu bo to normalny proces gojenia się jest.. Pokaz foty czy wygląda to gorzej niż zwykle. Specjalistami nie jesteśmy ale rzucić okiem możemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 75
sintloer
Mnie bliżej do Kielc niż do Wrocławia. Kogo bardziej polecacie w moim wypadku? Pan Burda czy raczej Rylski? Kiedyś robiłem USG - wyszło, że to klatka piersiowa jest w sporym stopniu otłuszczona i że nie ma przerostu gruczołu (chociaż nie do końca w to wierzę, gdy nieraz patrzę na te suty) - tak samo jak nie wyczuwam nic twardego + nigdy nie czułem żadnego bólu w okolicach sutków. Niestety od kilku lat wygląda to jak wygląda i za nic w świecie nie mogę tego polepszyć... brzuch jeszcze jakoś schodzi, ale klatka ciągle taka sama - postanowiłem coś z tym w końcu zrobić. Dodaję kilka zdjęć jak to wygląda.





















Zmieniony przez - sintloer w dniu 22/04/2022 15:50:20

Zmieniony przez - sintloer w dniu 22/04/2022 15:52:31


Mistrzu mam podobnie. I co lecisz z tym gdzieś na odsysanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Siemka, dzwoniłem dzisiaj do dr. Romana Burdy z Kielc. Jeśli chodzi o termin to mówił, że za 2-3 tygodnie możemy robić zabieg, dziwne bo z tego co pisaliście to u Rylskiego terminy są na kilka miesięcy do przodu. Co do ceny też byłem w szoku, bo powiedział mi w okolicach 2500-3000zł, szczerze mówiąc byłem przekonany że powie dwa razy tyle, przeczytałem ten temat i z tego co widzę większość płaciła dużo więcej. Czym jest to spowodowane, ze u Burdy są wolne terminy i dużo niższe ceny? Czy ktoś z obecnie tu zaglądających robił u niego zabieg? Do Rylskiego nie mogłem znalezc numeru, ale myślę że zdecyduje się na zabieg właśnie u Burdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
w obrazku masz dwie foty z numerem do rylskiego,
z tego co kiedys wyczytalem w tym temacie
burda - wycina tluszcz po kawalku....
rylski - odsysa tluszcz taka specjalna maszynka,

nie daje sobie lapy obciac ze burda tak wlasnie robi jak napisalem ale swita mi ze ktos dodawal foty i bylo takie jakby powycinane po kawalku - musialbys obczaic temat z 2 lata do tylu w tym wątku. byc moze wlasnie stad bierze sie ta cena niska. polecam zadzwonic do obu i zapytac jak oni usuwaja tluszcz i bedziesz wiedzial , pan ryslki bardzo przyjemny i na pewno ci wytlumaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 384
psychotata

rylski - odsysa tluszcz taka specjalna maszynka,
pan ryslki bardzo przyjemny i na pewno ci wytlumaczy





Oba stwierdzenia mogę potwierdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Psychotata dzięki za numer, dzwoniłem i rozmawiałem z jego żoną/sekretarką i faktycznie u Rylskiego wszystko wygląda dużo sprawniej. Wysłałem maila ze zdjęciami i czekam na wycenę zabiegu, zobaczymy co wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 155
Hejka około półtora roku temu miałem operacje u Dr. Rylskiego(zapłaciłem 4k), ogólnie jestem w miarę zadowolony z efektów. Jednak jest jeden mankament a mianowicie jak widać na załączonych zdjęciach - odstające sutki. Gdy na nie naciskam, wychodzi białe coś, przypomina to trochę wyciskanie pryszcza. Może miał ktoś tutaj podobny problem bo sam nie mam kompletnie pomysłu czy da się coś z tym jeszcze zrobić.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
A dzwoniłeś się zapytać co i jak?
Jak mi się przezroczysty płyn wydobywał wiele lat temu to były początki gino, że podczas brania koksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 401
qenik
sintloer
Mnie bliżej do Kielc niż do Wrocławia. Kogo bardziej polecacie w moim wypadku? Pan Burda czy raczej Rylski? Kiedyś robiłem USG - wyszło, że to klatka piersiowa jest w sporym stopniu otłuszczona i że nie ma przerostu gruczołu (chociaż nie do końca w to wierzę, gdy nieraz patrzę na te suty) - tak samo jak nie wyczuwam nic twardego + nigdy nie czułem żadnego bólu w okolicach sutków. Niestety od kilku lat wygląda to jak wygląda i za nic w świecie nie mogę tego polepszyć... brzuch jeszcze jakoś schodzi, ale klatka ciągle taka sama - postanowiłem coś z tym w końcu zrobić. Dodaję kilka zdjęć jak to wygląda.






















Zmieniony przez - sintloer w dniu 22/04/2022 15:50:20

Zmieniony przez - sintloer w dniu 22/04/2022 15:52:31


Mistrzu mam podobnie. I co lecisz z tym gdzieś na odsysanie??


A no więc zapewne lecę na zabieg. Wczoraj byłem u p. Burdy na konsultacjach. Bardzo fajny człowiek, opowiedział mi o wszystkim, o całym schorzeniu. Wyjaśnił co i jak i kazał się zastanowić. Wycenił na ok. 2800 zł w moim wypadku. Powiedział, że poza pozbyciem się gruczołu, to wycina także tłuszcz pod sutkiem. Przeszkadza mi to już od kilku lat, dlatego raczej decyduję się na zabieg, ale dopiero gdzieś na jesień, aby się to na spokojnie wygoiło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium