SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA - Badania i wyniki - ważne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uderzam do was z taką sprawą powszechną ostatnio jak GINEKOMASIA (lipomastia).
Otóż, mam problem z klatką oddkąd pamiętam, obecnie mam 21 lat trenuję ok 2.
Trening oczywiście poprawia sylwetkę, spaliłem dużo tłuszczu ze 100 do 80 w pare miesięcy odkąd zacząłem prawie codziennie robić trening aerobowy, stosować diete wysokobiałkową, oraz suplementacje wspomagającą to, klatka też sie kształtuje, jednak to właśnie na niej jest najwięcej tłuszczu oraz ma odstające sutki, oczywiście przy potarciu, (zimna woda) wracają do normy, ale dużo tłuszczyku jest swoja drogą.

Zrobiłem badania w celu wykrycia gienkomastii,

TSH - 1,75 mlU/L (Norma 0,4 - 4,0)

LH - 5.67 mlU/mL (Norma 0,8 - 9,0)

ESTRADIOL (ESTROGENY) - 31,61 pg/mL (Norma 0,0 - 75,0)

TESTOSTERON - 350 ng/dL (Norma 200 - 800)


Oraz badanie USG klatki, na którym lekaż wykluczył powiększenie gruczołu piersiowego. Stwierdził że to nie GINEKOMASTIA,
tylko nadmiar tłuszczyku ( za dużo pokarmów - jak to określił).
Badania jak widać trafiają w środek normy tak więc wychodzi na to że to faktycznie nie Ginekomastia,

nasuwa się pytanie co to jest, LIPOMASTIA ??

ćwicze jakieś pół roku na spalenie tłuszczyku wszystko sie rzeźbi a same okolice sutków poststają rzekłbym "takie same".

Czy jest na to jakiś sposób, co z tym można zrobić jak to zwalczyć, czy da sie wogóle jakoś? Macie jakies rady sugestie ? Licze na fachowców w tym temacie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie poziom PRL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiele osób cierpi na podobna przypadłość
wg mnie to nie ginekomastia a genetyczne odkładanie tłuszczu w pewnych partiach
zeby sie pozbyc zrzuc do kilku % tłuszcz ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko takie badania zlecił mi lekarz mówiąc że to wystarczy to stwierdzenia bądź wykluczenia ginekomasti.

Ktoś jeszcze mógłby coś powiedzieć w tym temacie? Bardzo mi zależy na tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcona kostka

Następny temat

Stres a wzrost

WHEY premium