SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3946
Witam Panowie. Siedziałem wczoraj z kolegami bez koszulki, sutki miałem rozluźnione i powiedzieli mi, że mam gino małe. Czy to prawda? Nie udało mi się całkowicie rozluźnić sutków do zdjęcia ale jak jest gino to tu też będzie widać. Boję się, że się powiększy. Powinienem iść do lekarza albo zrobić badania? Ostatnio robiłem 2 mscy temu w 4 miesiącu redukcji, teść był wysoko, TSH też wysoko dość, estradiolu nie robiłem :/ Da się jakoś cofnąć gino bez krojenia, jak jest małe?


PS mam 22 lata, odkąd pamiętam miałem takie sutki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Zaj**ista klata. Nawet jak masz to nie wygląda to źle. Póki Ci nie przeszkadza ja bym to olał. Wygląda fajnie. Jak będzie rósł to wtedy zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Lekko sutek odstaje :/ ja bym prolaktyne +test mtc sprawdzil na twoim miejscu i jak bd wywalona w kosmos to do endokrymologa sie udal , dostaniesz tabsy np dostinex i moze lekko cofnie , mi np sutki sie zmniejszyly nie sa takie nabrzmiale jak kiedys ale no gino nie cofne . Dzwonil do mnie Dr Burda , wtorek zabieg :) wiec od 9 czerwca czekalem na termin. Nie jest zle :D . najgorsze ze w nastepnym tygodniu maja byc mega upaly hahah.. poprosze doktora o fote jak bede na stole i opisze wszystko ladnie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
@Kozixx na pewno nie jest to stan patologiczny i ze względu na dobre proporcje (klata stożek) na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z zabiegiem. Takie lekko odstające sutki ma co piąty facet. Jeżeli masz gino, to mniejsze niż moje.

Dla porównania zobacz sobie na moje: http://imgur.com/a/n7FwB

To białe na sutku to lakier do włosów (robiłem test czy coś pomoże )) nie pomogło :DDD) :(


Zmieniony przez - stary_dzieciak w dniu 2016-06-18 19:13:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3946
Oki, dzięki wam za odpowiedzi. Trochę mnie podnieśliście na duchu. Zrobie w tym tyg badania teścia, estro i prolaktyny, tarczycy i watroby (coś jeszcze zbadać?) i jak bedzie coś niepokojącego to udam się do lekarza z tym. Jeśli byłaby to wina hormonów to da się to naprawić farmakologicznie??


Edit.
Zrobiłem nowe fotki. Według mnie jak są spięte suty to wygląda ok, a jak rozluźnione to tragedia ;/



















Zmieniony przez - Kozixx w dniu 2016-06-19 00:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
Powiedzmy że masz gino podobne do mojego z tym, że klatę masz bez 2 zdań lepszą estetycznie. Identycznie jak u mnie - po prysznicu jak się robi gęsia skóra, to efekt jest po prostu niewidoczny (lub widoczny przez lupę z odległości 10cm) a jak się rozluźnią, to gruczoł naciska i "wychodzi" z klaty.

Jak Ci bardzo przeszkadza, to obserwuj temat, patrz na fotki po sprzed i po zabiegach. Może jak jest tak małe gino, to blizny będą niewidoczne a efekt zabiegu nie będzie skażony ryzykiem jakiś powikłań kosmetycznych (wklęśnięcie skóry, fałdki - z czym trzeba się mimo wszystko liczyć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Fakt, rozluźnienie gruczoł daje o sobie znać. Jeśli Ci to przeszkadza zrób sobie zabieg. U Ciebie jest mały gruczoł więc szybko pójdzie. Ale licz się z tym że sutki nie będą wyglądać tak jak naturalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Stifler993
Lekko sutek odstaje :/ ja bym prolaktyne +test mtc sprawdzil na twoim miejscu i jak bd wywalona w kosmos to do endokrymologa sie udal , dostaniesz tabsy np dostinex i moze lekko cofnie , mi np sutki sie zmniejszyly nie sa takie nabrzmiale jak kiedys ale no gino nie cofne . Dzwonil do mnie Dr Burda , wtorek zabieg :) wiec od 9 czerwca czekalem na termin. Nie jest zle :D . najgorsze ze w nastepnym tygodniu maja byc mega upaly hahah.. poprosze doktora o fote jak bede na stole i opisze wszystko ladnie :p


No to przygotuj się na trochę cierpienia xd ogół klate nawet z najmniejszych włosków oszczędzisz sobie bólu przy zrywaniu plastrów które mają naprawdę silny klej. Doktor klej zmywal mi czymś na styl benzyny xd inaczej nie zejdzie xd

Resztę zobaczysz w trakcie xd może lepiej to zniesiesz ode mnie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Ja jestem po zabiegu u dr Rylskiego. Zabieg miałem wczoraj i nie jest on zbyt przyjemny jednak można wytrzymać a efekt po będzie oszałamiający. Osobiście miałem i gruczoł i duże lipo. Odsysanie tłuszczu jest najgorsze w całym zabiegu i najdłużej trwa. Zabieg trwał 3,5 godz. Miałem zmniejszane otoczki sutkowe ze względu na swój wiek i dość duży nadmiar skóry. Tabletki przeciwbólowe są praktycznie niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
darek 31 - w jakim jestes wieku i jak dlugo czekales na zabieg? Czy ktos pomaga dr w zabiegu? Ja mam 38 lat i zabieg mam w okolicach lutego- zapisalem sie miesiac temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium