SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Co do wycinania całości gruczołu lub pozostawienia... Lekarz który zostawia trochę gruczołu to albo nie umię w pełni zrobić dobrze zabiegu, albo właśnie boi się że jak wytnie to nagle sutek wpadnie.. Ja miałem operacje u dość światowego plastyka w klinice ambroziak, wycieli mi cały gruczął, do tego miałem plastykę klatki całej z pomniejszeniem sutków i wycięciem nadrmiaru skóry do tego liposukcja i tydzien po operacji klata wygląda wręcz zaj**iście, wiadomo mam jeszcze obrzęki i spuchnięte, ale to norma w moim przypadku i będzie się utrzymywać około 2 miesięcy.. Mi osobiście doktor powiedział że gruczął wycina się cały, bo jak zostawi trochę to gino może wrocić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1834
jak nazywa się ten lekarz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
@sh4rck pamiętaj, ze nie każdy ma 22 tysiące na zabieg

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
Dr.Rylski od samego początku i 4 miesiące po














Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2021-10-29 14:23:47

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Ja od siebie mogę dodać że też robiłem zabieg wycięcia gino rok temu u Pawła Tuchendera we Wrocławiu. Szybka piłka. Wycięcie gruczołu do zera, bo dwa razy o to pytałem żeby czasem nie było nawrotu. U mnie gino było od czasu dojrzewania, ale z czasem jak nałozyłem na siebie trochę mieśni to nie było ono widoczne. Jednak w głowie siedziało dlatego raz a konkretnie i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
@Benedykt79 mi wykonywał operację Massimiliano Leporati :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 124
Czy w klinice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 124
Ambroziak można płacić na raty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 589
Kielce . Dr Rylski . Przed i po .

















Ps. Mam pytanie bo zrobila mi się jakieś 3 cm nad sutkiem taka kulka którą jest wyraźnie czuć i delikatnie boli przy dotykaniu co to może być?


Zmieniony przez - SztywnyMisiek w dniu 2021-11-09 13:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 237
robił ktoś operacje na gino w UK ?
czy kompletnie sie nie opłaca ?


Zmieniony przez - hulczek w dniu 09/11/2021 13:27:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium