SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2086081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 561
Czy ktoś sie orientuje,czy jest szansa na zabieg przez nfz? Nie stać mnie na prywatne kliniki po 6-7tyś zrzuciłem fatu ale to gino mnie wykańcza psychicznie szczegolnie w lato gdzie sie chodzi tylko w T-shirt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 241 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4895
Gino NFZ ciężka sprawa niestety prywatnie za małe pieniądze ciężko również zobacz jak ja skończyłem chciałem zaoszczędzić i życie zj**ane szukaj dobrych klinik a jak nie masz chajsu to dozbieraj szkoda zdrowia i życia ja od 5 lat zwijam się z bólu o okaleczeniu nie spomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 877 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104476
camen1231
Czy ktoś sie orientuje,czy jest szansa na zabieg przez nfz? Nie stać mnie na prywatne kliniki po 6-7tyś zrzuciłem fatu ale to gino mnie wykańcza psychicznie szczegolnie w lato gdzie sie chodzi tylko w T-shirt


Wiele zależy na jakiego chirurga trafisz. Mnie się poszczęściło i bez żadnego 'ale' dal mi skierowanie do szpitala. Tylko poszedłem do niego z usg. Potem czekałem 2mc na zabieg. Wycięli obustronnie.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 397
Jaki efekt możesz fotkę wrzucić


Zmieniony przez - Ramboyy w dniu 2024-05-15 17:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 133
Witajcie Panowie,

poszukuje kontaktu do tego super chirurga z Kielc (ile kosztuje teraz i gdzie go znajdę)? W grę wchodzi też Warszawa (najlepiej).

PZDR


Zmieniony przez - RedWolf w dniu 2024-05-16 16:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 618
Nie ma żadnego chirurga dobrego w Kielcach szukaj jak już w Warszawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 162
Ja polecam dr Jakuba Brągoszewskiego z Warszawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 241 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4895
chłopaki Tychy polecają również ,poczytaj na forum jak ludzie piszą jaka jest opieka po zabiegu w danej klinice czy na drugi dzień ktoś ranę obejrzy opatrunek zmieni w poważnych klinikach jest spore zainteresowanie pacjentem po zabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 397
Słyszał ktoś a może robił Gino w klinice re vitae w Kielcach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 664
Widzę że czarny PR od paru lat kierowany w stronę doktora Rylskiego i Burdę z Kielc zadziałał, że już ich nikt nie poleca. Osobiście usuwałem gino u dr Burdy 2 lata temu, byłem zachwycony z rezultatów jak i ceny, zdecydowanie polecam. Niestety gino wróciło, więc zapewne będę wracał do Kielc jakoś pod koniec tego roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

forma lato