SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 226
Jaka klinikę polecacie Trójmiasto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 382
A czy słońce może być czynnikiem, który powoduje ból gruczołu? Mam wrażenie, że od ponad tygodnia moje sutki są mega opuchnięte, akurat od tych pierwszych cieplnych dni



Zmieniony przez - dyrko99s w dniu 2021-06-17 22:02:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie jajko mi urosło na lewej stronie od góry na prawej takie podobne od dołu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczeło rosnąć po poprawkowym zabiegu już prawie 2 lata poza tym klatka boli strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz przy liposunkcji nierówno podebrał tkankę porobił dziury a tam gdzie było więcej zostawione takie porosło coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 382
Czy mając Ginekomastię w wieku 21 lat, jednocześnie będąc po jej operacji, wycięciu znacznej części jest szansa, że ona samoistnie zniknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
nie ma takiej szansy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 830
Co myślicie Panowie ? Gino ? Ruszać to ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
jezeli trafiles na ten temat to nie przez przypadek - zapewne Ci to przeszkadza i siada na psyche. na zdjeciach wyglada spoko, moze inaczej jest jak zalozysz obcisla koszulke, nie wiem. ale jesli Ci to przeszkadza to ciąć i szczescliwa glowa co nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam nic niewidzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium