SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
gineko4 gdzie miales zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Hmmm.... ja to nawet niewiem czy mam jakieś plamy czy nie pozwolił mi zdjąć kamizelkę dopiero w niedzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Witam czy po zabiegu dr Roman Burda przepisał wam lek macromax moje pytanie czy odrazu w ten sam dzień go brać czy na drugi z góry dzięki za odp pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Od razu. sa 3 tabletki o ile gadamy o tym samym na 3 dni. Do tego dostalem pzeciwbólowe i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Tak dokładnie są 3 dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
shredded
Mnie tylko czasami, u was na tym opatrunku ktory doktor zakladal zaraz po oberacji tez widac krew? Tzn te ciemne duze plamy na opatrunkach.


Ja mialem plamy . Wracalem autem 500km jako pasazer i w domu zauwazylem ze mam plame krwi na pasie uciskowym. Rozmawialem z doktorem mowil ze moge smialo zmienic opatrunek . Podczas zmiany mialem konkretny skrzep krwi pod opatrunkiem i z jednego miejsca lekko leciala krew, po 2 dniach jak patrzylem to suchutko nawet kropelki . Fotki masz kilka str wstecz. Powodzenia :)

Ps. Ten lek co doktor przepisal to chyba antybiotyk i mi mowil ze mam wziac jak bedzie goraczka ale nie mialem i nie bralem. :p w necie czytalem ze sie go bierze podczas wlasnie goraczki i zakarzenia.


Zmieniony przez - Stifler993 w dniu 2016-07-01 23:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Mi przepisal jakis antybiotyk na 3 dnim bo tyle bylo tabletek. kosztowal pare zlotych, do tego bralem jakies przeciwbolowe i tyle.

Dzis z jednego sutka odpadly mi wszystkie strupki :) jest czysciutki !:D drugi jezcze ma gdzieniegdzie :D ale juz nie jest zle ;) na dniach wstawie foto :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34
Shredded. U dr Rylskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1903
Czy przez caly zabieg wyciecia gino jest sie w miare przytomnym i nie spiacym? Jak wytrzymac te 3 godziny lezenia nieruchomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
Spoko szybko Ci zleci :p ja tam zagladalem co doktor robi , prowadziłem luźną rozmowe i tyle :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium