SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak Panowie wyżej jeśli chcesz się tego pozbyć pozostaje zabieg, nie ma co się łudzić że samemu zniknie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Panowie czy posiada ktoś numer do doktora rylskiego.?? dzwonię na ten z kliniki ale drugi dzień i nie mogę się dodzwonić, na maila tez nikt nie odpisuje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
666336488 - zazwyczaj odbiera żona dr. Rylskiego, też posiada duża wiedzę na ten temat i chętnie wszystko wyjaśni i umówi Cię za zabieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
3M - dzięki bardzo, dzwoniłem do doktora i odebrała żona, ale mega przyjemnie się rozmawiało, wszystko mi wytłumaczyła. Termin może być problemem, bo nawet i 4-5 miesięcy trzeba czekać :/ ale pani powiedziała że moje gino jest tak duże, że postara się jeszcze wrzucić mnie w lipcu żebym mógł się czuć normalnie i żyć bez wstydu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 228
Aha czyli samo nie znika. Nie dobrze ale no to po wakacjach udam się na NFZ. I zobaczymy jak to bedzie, po zabiegu może Gino wrócić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sh4rck - nie ma problemu, daj znać jak tam dalej poszło :)

A co do zabiegów na nfz to stanowczo odradzam. Bardzo długie terminy oczekiwania i nie wiadomo czy trafisz na dobrego doktora który dobrze Ci to zrobi, w dodatku na NFZ wycinają część gruczoły bez liposukcji i modelowania, nie wspominając już o korekcie sutka. Gino może wrócić jeśli nie jest wycięte w całości. Lepiej zapłacić i iść do sprawdzonego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
3M jak możesz odpisz na wiadomość prywatną :D bo pisałem do Ciebie kilka dni temu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 228
No to muszę czekać do osiemnastki jak tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedź z rodzicami jak Ci bardzo na tym zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
3M jak możesz, to ponownie odpisz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium