SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 135 dni Przeczytanych tematów 19
Ja zrobiłem zabieg w UCK w Gdańsku na nfz. Czekałem dlugo bo najpierw skierowanie od rodzinnego, rejestracja na wizytę w poradni chirurgi plastycznej, usg, znowu wizyta w poradni, wyznaczenie operacji. W roku można się zamknąć. Sam zabieg w znieczuleniu ogólnym 2h. Cały dzień bez jedzenia. Jak pacjent dobrze się czuje to nastepny dzień wypis. Najgorsze było chyba wyciągnięcie drenów dzień po zabiegu. Reszta narazie bez bólu. Dziś wyszedłem i normalnie kierowałem samochodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Dzięki za info, daj znać jak efekty
Problem w tym, że ja chce tego samego dnia wracać autem do chaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 135 dni Przeczytanych tematów 19
Ja miałem dren założony i ledwo się ruszałem. Procedura w Gdańsku nie pozwala na wyjście wcześniej niż po jednym dniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
większość klinik zaleca zostanie chociaż jednego dnia zależy również od wielkości zabiegu ale w profesjonalnych klinikach zainteresowanie pacjietem po zabiegu jest spore ja trafiłem na amatorkę przez 3 tygodnie po zabiegu nikt opatrunku mi nie zmieniał na nawet lekarz jak dzwoniłem że może by zmienić to mi kazał nie ruszać dopiero po 3 tygodniach jak szwy ściągał to opatrunek zmienił
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Normalnie lekarze nie zalecają jazdy samochodem tego samego dnia po zabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tomaszS
Powiedz mi jeszcze proszę, co mam myśleć o fakcie, że lekarz stwierdził, iż nigdy nie usuwali i nie usuwają całego gruczołu?
Chodzi mi właśnie o Medicus Tychy.
Dzwoniłem jeszcze z zapytaniem do innych tego typu klinik i wszyscy stwierdzili, że całości nie usuwają.
To chyba źle, co?


Moze ja coś pomogę, bo akurat Tomka też kojarzę chyba z dzienników nie wiem czy ty śledziłeś mój ale w 2020 w paź miałem usuwane gino i tam na bank opisywałem i chyba nawet zdj wrzucałem. Ogólnie zabieg gino jest prosty i mało inwazyjny, znam przypadki że po 2-3 dniach juz byli na siłce, u mnie był dosć ciężki przypadek gdzie zdarza się raz na xx czasu i sam tak lekarz stwierdził, bo prostu miałem spore i długo chodowe od okresu dojrzewania z anim zaczałem chodzić na siłkę, ale tez mimo to jakos po tygodniu robiłem pierwsze nogi.
U mnie był wycinany cały gruczoł lekarz mi to powtarzał z dwa razy a pielęgniarka tak samo że będę zadowolony bo wycięte jest wszystko, tłuszczy nie miałem usuwanego bo jak sam lekarz stwierdził ze jestem zawodnikiem i jak schodze do skrajnie niskiego bf% to potem mogły by być widoczne ubytki ale jestem zawodnikiem u kogos kto nie stosuje dopingu może jest inaczej.

Po narkozie też czułem się ok ale miałem kierowcę, samemu trochę ryzykowne prowadzić samochód.

Też nie miałem zadnej kamizelki itp jedynie opatrunek uciskowy i ja zmieniałem czesto bo u mnie się z tego sączyło. Efekt operacji można i tak ocenić po kilku miesiącach jak się wszystko ładnie wygoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Marian, serdecznie dziękuję za odpowiedź!!

A ja Twój dziennik śledzę po cichaczu cały czas
Tylko gino nie kojarzę, ale zaraz biorę się za nadrabianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Cześć!
Wczoraj miałem zabieg. Pomimo tego, że znieczulenie miałem miejscowe, zabieg średnio przyjemny. Czułem też ból niekiedy.
Jednak po dwóch godzinach wróciłem na salę i sobie pospałem.
Przy zmianie opatrunku zauważyłem, jak inna jest ta klatka
Sutki malutkie, tłuszczu nie ma, ale przez to też widzę, że priorytetem treningowym musi stać się właśnie klata.
Jakąś taka mała

Nie brałem w ogóle przeciwbólowych, nic nie boli czuję się jakby nigdy nic.
Tylko niewyspany jestem, bo zwykle śpię na brzuchu, a dziś mi się zamek z kamizelki wgniatał.
Cieszę się, że już po i że w ogóle się na to zdecydowałem.
Kasa się nie liczy, tylko ten komfort jaki może zagwarantować.
Myślę, że będę czuł się komfortowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2534
Ile tłuszczu ci odsysali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Nie mam pojęcia ile tłuszczu, ale słyszałem lekarzy na łóżku, którzy gadali ze 600ml.
Potem zapytałem pielęgniarki i powiedziała mi, że bardzo dużo w moim wypadku wzięli, jednak 600 ml to nie tylko był tłuszcz, ale również płyn który tam wstrzyknęli.
Zatem, ile konkretnie samego tłuszczu, to nie mam pojęcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium