SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
jak nie to pewnie do ordynatora, albo samo usg, bez opisu i bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
wedlug mmnie powienienes to dostac od razu, jak nie to spytaj w recepcji i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Whereareu
Jak jest opisane to pewnie znajduje sie w kartotece i w rejestracji moge dostać ksero, prawda?


powinno być od razu ale jak nie dostałeś to zapytaj oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Witam Panowie podepnę się pod temat mam gino. od paru lat dokładnie od 2012-13... Robiłem usg i badania w tych latach i od tamtej pory nic z tym nie robiłem..teraz człowiek przed 30stka to i inaczej myśli.
potrzebuje porady co z tym teraz zrobić. czy cykl na tamoxifenie ma jakiś sens po takim czasie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
nie ma sensu wcinac tamox, do lek usg zrobic i jak gino jest to pod noz i wyciac jesli przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 219
Volbeat
Witam Panowie podepnę się pod temat mam gino. od paru lat dokładnie od 2012-13... Robiłem usg i badania w tych latach i od tamtej pory nic z tym nie robiłem..teraz człowiek przed 30stka to i inaczej myśli.
potrzebuje porady co z tym teraz zrobić. czy cykl na tamoxifenie ma jakiś sens po takim czasie ??



Ja o tym ze to gino dowiedzialem sie w wieku ok 21 lat, teraz w wieku 34 je wycialem i polecam to wszystkim!!!! mimo ze z pewnymi problemami z gojeniem, to i tak jestem zachwycony i motywacja do silowni nagle sie znalazla :) zabieg robilem u dr Budry i polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Jaki to koszt zabiegu ? Narazie krucho z kasą na taki zabieg, a juz mam dość tego dziadostwa. Jak miałem nadwagę i ważyłem 94 kg to mi nie przeszkadzało, ale po redukcji do 78 kg znowu czuje dyskomfort...
Czyli radzicie nie bawić się w tamoxifen ?


Zmieniony przez - Volbeat w dniu 2017-10-08 18:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
A co Ci da tamoxifen? On zapobiega a nie usuwa, usuwa skalpel koszt od 2500 do 6000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Volbeat
od tamtej pory nic z tym nie robiłem..teraz człowiek przed 30stka to i inaczej myśli.



nie szukaj pomocy na forum tylko u specjalisty , do lekarza i on już Ci zaproponuje odpowiednie leczenie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium