SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jestem dwa miesiące po zabiegu usunięciu obustronnej ginekomastii + liposukcji okolic piersi. Zabieg wykonał w klicice MKMedic w Świdnicy dr Ryszard Nawrocki, którego mogę wszystkim z czystym sercem polecić. Poniżej zamieszczam zdjęcia przed/po zabiegu. W związku z tym, że problem mam "z głowy" chętnie sprzedam też kamizelkę uciskową firmy PAD Technologies, której noszenie jest niezbędne po operacji. Cena nowej w sklepie to koszt 300 zł, sprzedam za 110 zł.

Link do ogłoszenia:
Kamizelka uciskowa PAD Technologies rozmiar L














Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:15:43

Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:16:18

Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:17:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 565
Panowie to co Dr. Rylski zrobił to jest poezja postaram się wrzucić fotki niebawem, facet jest artystą jak najbardziej polecam szkoda, że zdecydowałem się tak późno. Dziś zdjąłem opatrunki i mega szok pozytywnie się zaskoczyłem na takie coś nie liczyłem. Wiadomo dużo zależy od organizmu a na mnie wszystko goi się jak na psie :). Teraz aby do pracy i na uczelnie mam już przygotowane zestawy koszulkowe :D :D trochę zrobiłem masę ostatnio z 84 na 89 kg ale to małe ma znaczenie bo od stycznia wracam na siłownie z podniesioną głowa


Zmieniony przez - KP5 w dniu 2016-12-06 21:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Czekamy na zdjecia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1639
Chłopie nie podniecaj się i nie pisz relacji kilka dni po zabiegu. Tym bardziej że dopiero zdjąłeś opatrunki... Wszystko zaczyna się z czasem kształtować. Ja też byłem taki podiecony po zabiegu jak Ty .. do 13 dni po zabiegu była perfekcja. Po zdjeciu szwów sutki się powiekszaja, najczesciej w tym okresie pojawiaja się zrosty i mogą pojawić się odtsające lub zapadnięte sutki po ty gruczole. Trzeba czasu.. dlatego smieszą mnie ralacje kilka dni pobo są nieadekwatne i niesprecyzowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Dokladnie. Ja tez po zmianie opatrunkow bylem w 7 niebie .. potem zrosty sie porobily mimo masowania. Sutek zaczal odstawac i mija juz polroku to widze moze lekka poprawe. Ciekawe jak to bedzie wygladac jak zredukuje bo wydaje mi sie ,ze to tluszcz jakos niefortunnie sie ulozyl.. zycze powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 565
Nie takie kilka dni bo 3 tygodnie zrosty są bo prawie zawsze się pojawiają u większości a druga sprawa to wina trochę wasza bo większość z was spodziewa się Bóg wie czego a ja patrzę realistyczne i nawet jak się coś pogorszy i tak będę mega zadowolony, po za tym mam taki organizm na którym zawsze wszystko się szybko goi. Foty będą po weekendzie bo nie ma mnie komputerze przez week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 565
A i szwy zdjęte w poniedziałek od tamtej pory bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
Siemanko ja też jestem 2 miesiące po zabiegu i tylko z lewej strony mam w ch** zrosta . pod sutkiem jak biore to w ręke to czuc tak jak by gino znów wróciło z jednej strony z lewej bo z drugiej pusto pod sutkiem elegancko ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Siema, specjalnie założyłem tutaj konto, bo również borykam się z tym problemem, a jest tutaj najobszerniejszy temat w internecie. Gino też mam od dobrych kilku lat, wk***ia to strasznie.. Moim problemem jest przerost gruczołu w obu sutach. Problemu z tłuszczem nigdy nie miałem i nie mam. Kontaktowałem się już z dr. Burdą i planuje się w końcu problemu pozbyć.. Tylko mam teraz pytanie do Was.
- Jak wygląda sprawa z bliznami ? (po konsultacji z dr. Burdą, będę miał najprawdopodbnie cięcie wokół brodawki), czy są mocno widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29
tomek_kg1
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Jestem dwa miesiące po zabiegu usunięciu obustronnej ginekomastii + liposukcji okolic piersi. Zabieg wykonał w klicice MKMedic w Świdnicy dr Ryszard Nawrocki, którego mogę wszystkim z czystym sercem polecić. Poniżej zamieszczam zdjęcia przed/po zabiegu. W związku z tym, że problem mam "z głowy" chętnie sprzedam też kamizelkę uciskową firmy PAD Technologies, której noszenie jest niezbędne po operacji. Cena nowej w sklepie to koszt 300 zł, sprzedam za 110 zł.

Link do ogłoszenia:
Kamizelka uciskowa PAD Technologies rozmiar L





Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:15:43

Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:16:18

Zmieniony przez - tomek_kg1 w dniu 2016-12-06 15:17:14


Piękny efekt! Ile zapłaciłeś za operację? Co obejmował koszt operacji? Ile czekałeś na wolny termin?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium