SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2066945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Gino777
Witam, Panowie który lekarz w Pl jest najlepszy do usunięcia ginekomasti???
Jestem właśnie w kontakcie z dr z Wwa i chce za zabieg 8tys czy to nie za drogo? (Jakaś nowa metoda slim lipo czy jakoś tak)

Daj spokój z tymi cud metodami byli tacy co usuwali gino bez wycinania za 8k a i tak wylądowali u dr Rylskiego/Burdy na stole...poczytaj trochę temat tu ciagle są polecani dwaj lekarze których wymieniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Właśnie jak wyżej. Burda/Rylski i zapłacisz co najmniej połowę tego co Ci w Warszawie powiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 647
fuksss
Miałem pas uciskowy a nie kamizelkę i tak pas był firmy Teresa!! Na zdj3ciach widać że nie mam żadnych zniekształceń i nie używałem żadnych kartek !! Sam pas dobrze ściągnięty!!


Musze to potwierdzic .
Kamizelka jest do dupy .
Kartki mozna wyje....
Starczy sam pas Teresa czasem sie zsuwa ale jes bardziej komfortowy i mozna lepiej docisnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Ja z bulem wstawałem w nocy i ketanol brałem ale uciskalem i stosowałem się do zaleceń lekarza ból jest chwilowy a efekt zabiegu pozostaje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Mi tam kartki nie przeszkadzają:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 745
ja juz po zabiegu dzisiaj u dr Rylskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 43 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 279
Moze ktoś podać maila lub jakiś namiar na dr. Rylski??? Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum (zakaz podawania linków).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Ile czasu nosić pas uciskowy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium