SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Ja sobie zakładałem pod kamizelkę bieliznę termoaktywną, żeby nie rozdrapać strupów. Polecam to samo, dobrze się sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Już trzy tygodnie minęły , strupów niema . Założyłem póki co na gołe ,zobaczę jak za trzy dni będzie to wyglądać . Niby materiał jest przyjazny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 379
Panowie a jak często chodziliscie na drenaż limfatyczny?? Ja trochę zaspalem ale od piątku się za to biorę, dodatkowo zrobię USG żeby wiedzieć czy jest tam jeszcze jakiś gruczoł ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 886
Witam. Mam pytanie- gdzie można zakupić kamizelki uciskowe zalecane po usunięciu ginekomastii? Czy macie sprawdzone jakieś konkretne modele?
Czy mogłaby być np ta- orteza tułowia pas torako AM-PTM? Bo posiadam zwykły pas uciskowy, ale się ześlizguje.
Z góry dziękuje bardzo za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Mi ta kamizelka strasznie na nerwy działa a dopiero drugi dzień w niej chodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
natalijjja
Witam. Mam pytanie- gdzie można zakupić kamizelki uciskowe zalecane po usunięciu ginekomastii? Czy macie sprawdzone jakieś konkretne modele?
Czy mogłaby być np ta- orteza tułowia pas torako AM-PTM? Bo posiadam zwykły pas uciskowy, ale się ześlizguje.
Z góry dziękuje bardzo za pomoc :)


Ja mam dokładnie taką jak w linku który podam, a właściwie dwie takie kamizelki. Spisują się bardzo fajnie.

https://www.ortopedio.pl/tulow-plecy/kamizelki-torako/Pas-Torako-dla-mezczyzn-na-klatke-piersiowa/?gclid=CjwKCAiA24PVBRBvEiwAyBxf-V76JEDZFOMgvBNjI_r3cRjX5RKD5_WkRrwn2jd6PZQuRed1IiksnhoC-GsQAvD_BwE 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 408
jak myślicie czy redukcja pomoże mi wyrównać fat na klatce po prawej stronie chirurg zostawił mi troszkę więcej tłuszczu i niewiem czy to się teraz wyrównanie wizualnie po redukcji . narazie mam 25 BMI także trochę jest. 2 miesiace temu robiony zabieg


Zmieniony przez - remove gino w dniu 2018-03-09 20:29:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 408
niewiem dlaczego obraca mi zdjęcie do góry nogami





Zmieniony przez - remove gino w dniu 2018-03-09 20:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 408
sorki ale samo odwraca zdjęcie nie wiem co z tym zrobić już próbowałem zapisywać odwrotnie a i tak wkleja do góry nogami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Mam ten sam problem co Ty, tylko mi zostawił fatu po lewej stronie, u kogo robiles zabieg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium