SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 38
tomasoo
Witam
Pare lat temu miałem na nfz zabieg usunięcia ginekomastii - mam problem bo jeden sutek ma wklęśnięty bardzie wycięta była pierś lewa i pewnie dlatego się zapadł po za tym obie piersi przy podniesieniu rąk do góry się zapadają mieliście może taki problem ? co z tym zrobić -najbardziej przeszkadza mi ten sutek wklęśnięty ..













Zmieniony przez - tomasoo w dniu 2021-11-17 00:03:44

Zmieniony przez - tomasoo w dniu 2021-11-17 20:17:23
no krater został
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 38
Musisz do jakiegoś plastyka uderzyć zwykły chirurg nieda rady raczej popcz byku strony wcześniej chłopaki mieli podobny problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
masakra jest z tymi cycami, jak nie odstają to się zapadają i tak zle i tak niedobrze ! czy tam miałeś od samego początku czy dopiero po czasie się tak zrobiło? żeś mnie teraz chłopie nastraszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2570
Darekkolek
Siema pany.Właśnie wróciłem od pana Pawła Tuchendlera.Sprawa wygląda tak. Mam jakieś tam gino ale nie warto się ciąć. Powiedział że korzyści i blizna może być wieksza niż to co mam teraz.Fajnie że gość mówi co uważa a nie naciąga.Byłem w Medicusie w Tychach i tam chirurg powiedział mi że gruczoł są spore i że cena będzie troche większa.Policzył 6400 swego czasu tzn 6miesięcy temu. Byłem również na konsultacji u chirurga Zbigniewa Łuckiego który również powiedział że nie warto. Sam już nie wiem.Oczywiście stara prawda przy chłodnym powietrzu wszystko spoko a przy cieple sutek sie rozjeżdza.Mam mętlik w głowie szczerze mówiąć.


Darek, jeżeli chodzi o same sutki to może warto spróbować zimnej plazmy:

https://www.estheticon.pl/video/zimna-plazma-jakie-ma-zastosowanie-w-ginekomastii


Zmieniony przez - Piotr1972 w dniu 2021-12-10 09:58:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1053
Dziś umawiam się na wizytę do dr Rylski u mnie jest masakra wstawił bym foto ale nie wiem jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1053
Masakra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1053
Schudłem 40 kg myślałem że zaniknie dziś dzwonię do dr Rylski co by nie zrobił i tak będzie lepiej także nie popadjcie w parnoje bo nie macie tak źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 63
Panowie jestem nowy na forum ale ten konkretny temat śledzę już od jakiegoś czasu - sam uzbierałem kwotę żeby sobie to zoperować prywatnie i czytając wasze posty sam już nie wiem - u kogo według was efekt byłby najlepszy jeśli byście nie patrzeli na pieniądze?
Chyba najwięcej osób tu chwali Tuchendlera, np w porównaniu z Rylskim - pozostaje jeszcze klinika Ambroziak, cena najwyższa w PL ale może warto - a może macie jeszcze jakieś inne godne polecenia miejsca i lekarzy? Z góry dzięki za wszelkie porady bo czytając te wszystkie strony to mam po tym niemały mętlik w głowie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Jakbym nie patrzył na pieniądze to bym poszedł tam gdzie najdrożej, robią chirurgię plastyczna, w warszawie nie pamiętam który wolał 13k, niestety nie stać mnie na takie zabiegi więc około 5k będę celował w Rylskiego bo z tego co widzę tutaj jest chwalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 63
No właśnie z tego co czytałem to Rylski sobie radzi z małym gino a u mnie byłaby pewnie też plastyka klaty bo do tego trochę kg zjechałem i trzeba by to wszystko ładnie wymodelować dlatego jestem ciekaw czy ktoś może coś konkretnego polecić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium