SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Cepan daje bardzo małe efekty, na blizny mogę jedynie polecić kremy silikonowe które dają bardzo dobre efekty ale też cenowo o wiele droższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
A doktor zaleca aby po zdjęciu szwów nakładać jakieś smarowidło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Panowie jest pytanko. Zabieg za dwa tygodnie, 3-4 dni po zabiegu mam wypad w góry, w hotelu mam saunę i jacuzzi, czy nie będzie problemu jak cyce będą z 40 minut pod wodą? No i jak wygląda sprawa sauny.

Zmieniony przez - DzikiDawid w dniu 2015-01-14 14:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Witam, jestem kilka tygodni po zabiegu. Czytałem, że część z was miała w tym czasie suty różnej wielkości. U mnie jest podobnie. Jeden lekko odstaje, gdyż są pod nim zrosty. Zejdzie samo, czy kombinować z magicznym okładem ze spirytusu?


Zmieniony przez - piasecki w dniu 2015-01-14 16:22:54

Ja bym się w opatrunkach nie zanurzał pod wodę a co dopiero na 40 minut. Saunę też bym odpuścił.

Zmieniony przez - piasecki w dniu 2015-01-14 16:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
DzikiDawid - moim zdaniem nie ma takiej opcji abyś w pierwszym tygodniu po zabiegu się zanurzał w wodzie. Odpuść sobie saunę, jacuzzi a po drugie nie będzie Ci się chciało ;p. Pierwsze trzy dni w moim wykonanie to byczenie się w wyrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
Emil1111 -> jak czułeś się na drugi dzień po zabiegu? to jest taki "kryzys" -> zaczyna boleć bo już znieczulenie nie działa i emocje opadły? Zastanawiam się jak będzie mi się jechać samochodem na drugi dzień po zabiegu - czy kręcenie kierownicą jest mocno utrudnione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
adhonores1 - O dziwo czułem się bardzo dobrze :) po zabiegu zużyłem tylko jedną tabletkę przeciwbólową na noc - zapobiegawczo. Później nic nie bolało. Co do jazdy samochodem to Ci nie powiem bo przez dwa tygodnie nie kierowałem jedynie jako pasażer. Mogę powiedzieć, że nie jest zbytnio komfortowa jazda w kamizelce, która dość mocno uciska klatkę. Trochę ciężko złapać głębszy oddech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
adhonores1
Emil1111 -> jak czułeś się na drugi dzień po zabiegu? to jest taki "kryzys" -> zaczyna boleć bo już znieczulenie nie działa i emocje opadły? Zastanawiam się jak będzie mi się jechać samochodem na drugi dzień po zabiegu - czy kręcenie kierownicą jest mocno utrudnione?


Możesz sobie zrobić test: przypiąć do sutów spinacze do prania, a dodatkowo obwiązać klatę dość mocno bandażem elastycznym ;) mniej więcej odda to uczucie noszenia kamizelki :) Boleć nie boli, ale masz takie dziwne uczucie naciągnięcia klatki ;) A dodatkowo boisz się, żeby nie puściło! :) Ja drugiego dnia po zabiegu musiałem pędzić biegiem przez pasy i nic się nie stało. Jedyny problem będziesz miał z podnoszeniem rąk powyżej głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
PanParowka


Możesz sobie zrobić test: przypiąć do sutów spinacze do prania, a dodatkowo obwiązać klatę dość mocno bandażem elastycznym ;) mniej więcej odda to uczucie noszenia kamizelki :) Boleć nie boli, ale masz takie dziwne uczucie naciągnięcia klatki ;) A dodatkowo boisz się, żeby nie puściło! :) Ja drugiego dnia po zabiegu musiałem pędzić biegiem przez pasy i nic się nie stało. Jedyny problem będziesz miał z podnoszeniem rąk powyżej głowy


Hmm... nie mam pod ręką spinaczy natomiast widzę w zasięgu wzroku ściski stolarskie - spróbuję zrobić test z nimi :D:D:D

A tak na poważnie - czyli jednym słowem jadąc spokojnie trasę 100km nie będzie problemu :) Dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4588
Adam991
u mnie było że z obu stron gruczoły są powiększone symetrycznie ale jak czytałem wcześniej to dużo osób nie wykryto u nich powiększonych gruczołów ale podczas operacji były ogromne
daj jakieś zdjęcia


Tak jest, u mnie na usg nie wykryto, a wycięte zostały 3x3x4 cm:D

Widziałem Twoje fotki na dropie. Ładnie to wyszło. Swoją drogą to miałeś takie typowe gino, że nie jedna kobieta takie piersi chciała by mieć;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium