SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 981
w porownaniu z tym co bylo to i tak bym sie cieszyl jak cholera, ze wyglada to tak jak teraz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 879
Gdyby ta prawa strona wygladala jak lewa byloby juz zupelnie super , ale moze jeszcze sie to wyplaszczy. Jesli ktoś ma jakieś doświadczenie z tym związane to prosze o wypowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
Czesc, czy znacie przypadek kogos kto robil zabieg i jednoczesnie mial sklonnosci do bliznowcow?? Czy sa jakies przeciwskazania. Oraz czy ktos wybiera sie na konsultacje i moze zapytac o http://zrosty.pl/hyalobarrier-gel-hyalobarrier-gel-endo/ czy doktor jest w stanie zapodac ten gel.

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 289
Witam. Ja juz po zabiegu u dr Burdy. Zabieg trwał ok 3 godziny. Jeżeli ktoś ma obawy zabiegu, nie ma sie czego bać, na początku znieczulenie delikatne ukucie, czujesz dwa kucia potem juz kolejnych nieczuc bo znieczulenie działa. Czasami delikatnie zabolało to cale przypalanie, ale zaraz dodał dr znieczulenie i nic nie bolało. Mila atmosfera podczas zabiegu mozna bylo pogadać. Koszt 2000zł. Ciekaw jestem za 3 dni jak to bedzie wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
Wstaw zdjęcia przed/po

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 289
Pytanie do osób które juz to przeszli, po jakim czasie pierwszy raz ściągnąć mozna o ta opaskę uciskowa aby zobaczyć bandaż czy krwawi cos czy dobrze wszystko jest. Ja jestem tak zcisniety ze strasznie nie wygodnie jest nawet leżeć 1 dzień oo zabiegu, mam nadzieje ze tak nie bedzie przez 4 tygodnie. Zdjęcia zrobię w pon jak bede miał zmieniany opatrunek.


Zmieniony przez - lukasz300961 w dniu 2016-09-24 06:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 289
lukasz300961
Pytanie do osób które juz to przeszli, po jakim czasie pierwszy raz ściągnąć mozna opaskę uciskowa aby zobaczyć bandaż czy krwawi cos czy dobrze wszystko jest. Ja jestem tak zcisniety ze strasznie nie wygodnie jest nawet leżeć 1 dzień oo zabiegu, mam nadzieje ze tak nie bedzie przez 4 tygodnie. Zdjęcia zrobię w pon jak bede miał zmieniany opatrunek.



Zmieniony przez - lukasz300961 w dniu 2016-09-24 06:53:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 289
Przed zabiegiem mozna sobie tydzień wcześniej smarować piersi mascia aby since sie duże nie robiły Auriderm XO cream.


Zmieniony przez - lukasz300961 w dniu 2016-09-24 07:00:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 216
Zna ktoś jakiegoś fachowca z Podhala/Krakowa który robi dobrą robotę w sensownej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 289
Z Krakowa do Kielc 2 godziny nie daleko:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

Wiecej