SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 634
Ja miałem zabieg 2 sierpnia i ciągle noszę, we wrześniu przestaje, Dr Burda mówił mi 3-4 tygodnie ale dla bezpieczeństwa bede nosił 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Cześć czy ktoś z Was moze polecic na slasku lub w okolicach jakiegoś chirurga? Tak aby się dalo w miare szybko to załatwić? Ew orientujecie sie moze jak wygladaja teraz terminy do dr Rylskiego i dr Burdy?
Dzieki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3468
Ci co mieli ostatnio zabiegi to pokażcie zdjęcia przed i po jak możecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jacek, na śląsku w Tychach zrobisz klinika medicus dr Marek
Półtorak. Pierwsza wizytę placisz 120zl usg w cenie, potem 4 kontrolne do tego hospitalizacja zazwyczaj 1 dzień trzymają. Za gino gruczolowe zaplacilem 2120 całość.


Zmieniony przez - yoyo20 w dniu 2016-08-19 16:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Ok a jak dawno miałeś to robione? Zadowolony z efektu? Wiesz czy dr Poltorak ma duze doswiadczenie?

Dzieki





Zmieniony przez - Jacek2005 w dniu 2016-08-19 18:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 123
bolaly was bardziej cycki po zdjeciu pasa?

Czy po zdjeciu juz nie mieliscie obrzeku/opuchlizny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś pytał na poprzedniej stronie odnośnie znieczulenia. U dr. Burdy jest miejscowe w cenie, ale możesz również mieć ogólne. Nie wiem ile to więcej kosztuje, ale na pewno nie możesz wtedy prowadzić auta, tak mi dr mówił. Jeśli chodzi o lekarza na śląsku to jak wyżej jakiś kolega pisał jest jeden w Tychach tylko, że jeśli masz dodatkowo dużo tłuszczu to wyjdzie Cię drożej niż jego. Z tego co pamiętam to kolega miał gruczoł tylko wycinany, nie miał odtłuszczonej klatki. Co do terminów to najlepiej zadzwonić i się spytać. Ja zabieg miałem robiony 12 lipca i kamizelkę noszę do końca sierpnia bo miałem duże gino i skóra musiała się ściągnąć. Będę jeszcze dzwonił do dr. Burdy bo od 1 września planuje zacząć ćwiczenia na siłowni i dietę. Wrzucę później zdjęcia. Ogólnie jestem zadowolony tylko jeden sutek mi się trochę nie podoba, ale dr. mówił, że to wszystko może się zmieniać do pół roku. Jak macie jakieś pytania odnośnie dr. Burdy to piszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A klata mnie nie boli jak ściągam pas. A co robicie ze zarostami pod sutkiem? U mnie są mocno wyczuwalne, coś z nimi robiliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97
Jeszcze w dzień zabiegu spuchła mi cała prawa pierś (Lewa w ogóle). Minął tydzień od zabiegu a ona wciąż jest spuchnięta i kolorowa (odcienie żółci, szarości no taki typowy wielki siniak). W tej piersi sutek jest wypchnięty przez opuchlizne i wygląda w porządku. Druga jest bez obrzęku za to sutek lekko wklęśnięty. (tak jakby widać, że coś tam było ale już nie ma). Powinienem się martwić (szczególnie jeśli chodzi o tą opuchliznę) Może być to krwiak? Jeśli tak to czy to groźne czy samo zejdzie. Pamiętam, że pan Burda twierdził, że kamizelka jest po to właśnie żeby pod skórą nie zbierała się krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak po to jest kamizelka bo tam gdzie był gruczoł i tłuszcz jest teraz pusto i pas to uciska. Sine to ja też miałem przez dłuższy czas, teraz już nie ma śladu siniaka. Mam trochę miękkie pod skórą, ale jutro zadzwonie do dr. i wyśle mu foty żeby zerknął
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium