SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Ja straciłem zdrowie całkowicie po zabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Teraz wolał bym dopłacić i mieć zrobione jak powinno być a nie szukać oszczędności i męczyć się do końca życia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 37 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 226
Ramboyy
Eozeon mam pytanie jakich skutków ubocznych po zabiegu mogę się spodziewać z tego co widzę to niektórzy stracili Sutki czy mają zdeformowaną klatkę czy to często się zdarza ? Jak się przygotować do zabiegu ? I czy to często wykonywany zabieg w klinikach. Czy ten zabieg może wykonać każdy chirurg a jeśli nie to jakimi uprawnieniami powinien się okazać chirurg wykonujący zabieg

Wiec trochę tego jest zacznijmy od czasu wystąpienia
W trakcie zabiegu: krwawienie, krwiak, rozejście rany, rozejście płatów tłuszczowych, niedokrwienie skory, urazy narządów klatki piersiowej, odma, uszkodzenie nerwów, mięśni, zator powietrzny, zator tłuszczowy, przedawkowanie lekow znieczulenia miejscowego. Uczulenie na leki podane w trakcie zabiegu,
Wczesne po zabiegu: krwiak, rozejście ran , zakażenie miejsca operowanego, ropowica powłok, martwica skory, zapadnięcie brodawki, zapalenie płuc, zakrzepica żył głębokich,
Odległe po zabiegu: nieestetyczna blizna, przerost blizny, kleloid, nierówna powierzchnia klatki piersiowej, pozostawione depozyty tłuszczu, nawrot ginekomastii, zapadniętą lub wystająca brodawka, asymetria brodawki, asymetria położenia brodawek- ptoza, fałdowanie się skóry wynikające z nadmiaru skory. Zaburzenia czucia, zaburzenia unerwienia mięśni klatki piersiowej itd
Tak w skrócie na szybko
W szpitalach publicznych nie ma narzędzi do liposukcji wiec nie polecam. Jeżeli chodzi o uprawnienia to lekarz zabiegowy : chirurg, chirurg plastyczny, chirurg klatki piersiowej. Nie potrzeba żadnych fakultetów :) Zabieg w całe nie jest łatwy i krzywa uczenia obejmuje kilkadziesiąt zabiegów, do tego potrzeba drogiego sprzętu do odsysania tłuszczu. Niestety nie ma żadnych porównań mierzy ośrodkami, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
A mi lekarz muwil że to taki prosty zabieg że specyfików przeciw bólowych nieda się przedawkować no i ból po zabiegu który odczuwam to mi się wydaję że te doły które mam porobione to tak mięsień jedzie tylko po zabiegu przez 3 tygodnie według zalecenia nikt rany nie oglądał ani opatrunku nie zmieniał chyba teraz rozumiem dlaczego tak to wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 337 dni Przeczytanych tematów 382
eozeon Dzięki za żetelną i konkretną odpowiedź teraz rozumiem dlaczego dużo osób które przyoszczędziły z kasą mają teraz problemy po prostu o ile zdecyduję się na zabieg to będę szukał renomowanej kliniki z nowoczesnym wyposażeniem ale muszę się 2 razy zastanowić czy gra jest warta świeczki Gino mam małe ok 3 cm średnicy gruczoł ale płaski nie odstaje tylko czuje go pod palcami i to mnie drażni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Daj sobie spokój jak nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Głowa do góry panowie ,zabieg jest do ogarnięcia tylko nie wolno z tym jechać do żadnych kielc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Niestety jak chce się mieć dobrze zrobione to tylko dobre kliniki z nowoczesnym sprzętem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Eozeon
Ramboyy
Eozeon mam pytanie jakich skutków ubocznych po zabiegu mogę się spodziewać z tego co widzę to niektórzy stracili Sutki czy mają zdeformowaną klatkę czy to często się zdarza ? Jak się przygotować do zabiegu ? I czy to często wykonywany zabieg w klinikach. Czy ten zabieg może wykonać każdy chirurg a jeśli nie to jakimi uprawnieniami powinien się okazać chirurg wykonujący zabieg

Wiec trochę tego jest zacznijmy od czasu wystąpienia
W trakcie zabiegu: krwawienie, krwiak, rozejście rany, rozejście płatów tłuszczowych, niedokrwienie skory, urazy narządów klatki piersiowej, odma, uszkodzenie nerwów, mięśni, zator powietrzny, zator tłuszczowy, przedawkowanie lekow znieczulenia miejscowego. Uczulenie na leki podane w trakcie zabiegu,
Wczesne po zabiegu: krwiak, rozejście ran , zakażenie miejsca operowanego, ropowica powłok, martwica skory, zapadnięcie brodawki, zapalenie płuc, zakrzepica żył głębokich,
Odległe po zabiegu: nieestetyczna blizna, przerost blizny, kleloid, nierówna powierzchnia klatki piersiowej, pozostawione depozyty tłuszczu, nawrot ginekomastii, zapadniętą lub wystająca brodawka, asymetria brodawki, asymetria położenia brodawek- ptoza, fałdowanie się skóry wynikające z nadmiaru skory. Zaburzenia czucia, zaburzenia unerwienia mięśni klatki piersiowej itd
Tak w skrócie na szybko
W szpitalach publicznych nie ma narzędzi do liposukcji wiec nie polecam. Jeżeli chodzi o uprawnienia to lekarz zabiegowy : chirurg, chirurg plastyczny, chirurg klatki piersiowej. Nie potrzeba żadnych fakultetów :) Zabieg w całe nie jest łatwy i krzywa uczenia obejmuje kilkadziesiąt zabiegów, do tego potrzeba drogiego sprzętu do odsysania tłuszczu. Niestety nie ma żadnych porównań mierzy ośrodkami, pozdrawiam.
rozumiem wszystko ale jak duża musi być i niekompetencja lekarza że amputuje jedną brodawkę zupełnie bez porozumienia z pacjentem przecież w normalnych klinikach raczej to niema miejsca prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3042
Czy moge sobie samodzielnie oddessac krwiaka?

Caly czas duza grudka jest, ktorą moge przesuwać lekko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium