SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1932
panowie jak myślicie, skoro ktoś miał wyciinaną ginekomastie nabytą przez okres dojrzewania, to czy po zabiegu biorąc pierwszy raz teścia może się nawrócić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
leszczu2323
panowie jak myślicie, skoro ktoś miał wyciinaną ginekomastie nabytą przez okres dojrzewania, to czy po zabiegu biorąc pierwszy raz teścia może się nawrócić?


Jesli miales wycinany gruczoł, a zapewne tak miales to nie ma mozliwosci powrotu. chyba ze sie tluszczem zalejesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 323
Koledzy na zabieg u dr. Burdy co musze zabrac? Byc na czczo czy moge zjesc sniadanie? Mam jeszcze pytanie czy jakies dokumenty sie wypelnia u doktora na miejscu? Jakas zgoda na zabieg itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 634
Witam, zna ktoś dobrych specjalistów z dobrą ceną, prócz doktora Rylskiego?, ponieważ dzwoniłem dzisiaj do niego i ma terminy na czerwiec 2017 roku..;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 60
Śniadanie możesz normalnie jeść raczej wskazane no chyba że dasz radę wytrzymać 3 h i dojazd jaki masz a przed samym zabiegiem dostajesz do podpisania zgodę że jesteś poinformowany o wszystkim itp.najlepiej zjedz śniadanie i coś przed samym zabiegiem.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
marecki4865
Witam, zna ktoś dobrych specjalistów z dobrą ceną, prócz doktora Rylskiego?, ponieważ dzwoniłem dzisiaj do niego i ma terminy na czerwiec 2017 roku..;/


Dr Burda z Kielc. Sam tam robiłem i jestem zadowolony. Parę stron wstecz masz zdjęcia i opinie.

@Brand

Wypełniasz pozwolenie na zabieg. A zjeść możesz normalnie. Wręcz wskazane żebyś nie zaslabl ^~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 634
@xplode88 A kiedy wykonywałeś, i ile Cie to kosztowało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Marecki jak przelecisz parę stron do tyłu to wszystko jest wałkowane już jakiś czas ,zdjęcia , czas oczekiwania koszta itd. Dotyczy to tak dr. Burdy jak i dr. Rylskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
marecki4865
@xplode88 A kiedy wykonywałeś, i ile Cie to kosztowało ?


Tak jak wyżej, popatrz kilka a nawet kilkanaście stron wstecz jest to omawiane dosc dokladnie co i jak.

Cena jaka ja dalem to 2000 zl za sam zabieg + 50 zl pierwsza konsultacja ( pozniejsze w tym sciaganie szwów masz za free )
Tyle ze ja 200 km od kilec mialem wiec dolicz sobie 4 wizyty, jechalem autem wiec paliwko mnie wyszlo jakies 500 zl.

Ale czekalem od konsultacji do zabiegu 11 dni. Jestem prawie miesiac po zabiegu i nie ma sladu po zabiegu oprcz oczywiscie blizn, ktore smaruje kremem na blizny ( siostra uzywala na tradzik i mega rezultat ) wiec pewnie nie bedzie nic widac ze bylo cos grzebane ;)

I zeby odpowiedziec na Twoje pytania ktore pewnie zadasz :P
Nie robilem zadnych badan, doktor powiedzial ze mozna zrobic ale nie jest to konieczne.
Nie musisz jechac do niego na konsultacje jesli np masz za daleko. Chyba Stifler mial jakies 500 i wysłał zdjecia doktorowi na ogledziny umowil sie na zabieg, a szwy bedzie mial sciagane u siebie w miescie. Wiec widzisz ze wszystko kwestia dogadania, a doktor nie jest jakims gburem i umie dostosowac sie do kazdego z osoba, w koncu to prowatny zabieg, klient rzada klient placi ^^

Na stronie 157 o 159 masz moje zdjecia przed i po zabiegu.


Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-07-09 12:48:00

Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-07-09 12:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
Jestem 18 dni po zabiegu , goi sie mega szybko. Nie mam juz zadnych strupkow tylko rozowa otoczke na okolo sutka :p .. lewy sut jest super plaski nic nie odstaje jest jeszcze zolty siniak a pod blizna czuje twarde zrubienie to chyba wlasnie zrosty z prawym jest troche slabiej bo jest odstajacy jakby cos wypychalo sutka , jest jeszcze siniak dosc duzy i twardy , mysle ze jak zejdzie bedzie zaj**iscie. Aa wczoraj lekko pochlalem i ten siniak albo wlasnie zrosty dzis rano byly bardzoo mieciutkie . Ciekawe hehe :p pozniej moze dodam fotki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium