SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia ?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8138
jakies 2 miechy temu wylazlo mi cos na sucie. Taki guzek, troche boli w dotyku itd.. mam 21 lat. Cwiczylem poltora roku na silowni, pozniej jakos z braku funduszy przerwalem na blisko rok, ale ostatnio jakies 1,5 miesiaca temu wznowilem treningi, ale to mi wyszlo przed tym wznowieniem cwiczen... bylem u lekarza ogolnego skierowal mnie do onkologa. Onkolog na usg. Usg wykazalo ze to normalna tkanka gruczolowa, babka powiedziala ze facetom czasem sie tak robi i ze samo przechodzi, czasem ze trzeba leczyc hormonalnie. Cos mi sie obilo o uszy o ginekomastii ale dopiero teraz dokladniej przeczytalem o co w tym chodzi i w sumie to by odpowiadalo mojemu sutkowi :/ tylko nie wiem czemu tak sobie ni stad ni zowad to wylazlo... i najwazniejsze pytanie: czy to rzeczywiscie czasem samo przechodzi ? czy niezbedny jest zabieg chirurgiczny ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8138
aaaa zapomnialem dodac ze ani teraz ani wczesniej nie bralem zadnych odzywek, tymbardziej zadnych koksow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mam to samo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8138
i co ? byles z tym u lekarza i powiedzial Ci ze to ginekomastia ? cos Ci poradzil ? bo mnie narazie zbyli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nigdzie z tym nei bylem caly czas to mam moj kolega mial w zeszlym roku i mu w polowie wakacji zniknelo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leczenie w Polsce!

Następny temat

Sanval.

WHEY premium