SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Czy w ogóle istnieje jakaś metoda poza tatuażami i formowaniem że skóry brodawki teraz z tego co słyszałem choduje się organy jakieś eksperymenty z drukowaniem tkanek czy chociaż może gdzieś poszukują jakiś ochotników do testów tego typu chętnie bym się takim poddał nawet żeby chociaż zwrócić do stanu z przed zabiegu czy już do końca życia bende skazany na kalectwo bo taka sytuacja w jakiej jestem jest nie do zakceptowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Stary skąd mamy to wiedzieć xD poszedłeś do jakiegoś rylskiego emeryta ślepego i teraz jest big problem ,przykro. Musisz pytać po lekarzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Na tym forum są też lekarze może się wypowiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Może jakieś przeszczep od dawcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Muszę rozwiązać ten problem za wszelką cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Może czyta to forum specjalista od medycyny regeneracyjnej lub jakiś innowacyjnych technik lewa brodawkę mam odcięta całkowicie został tylko kawałek bocznej ścianki przyszyty bez głowy brodawki została otoczka sutków zmniejszona o 40 procent prawa brodawka została przecięta na pół i tak przyszyta, otoczka również zmniejszona i poparzona w miejscu szycia w pozostałości otoczki z brodawka cały czas mam ból tak jak by się zaraz to miejsce miało rozpruć dzięki pomocy ludzi specjalizującymi się w leczeniu bólu odczuwam tylko wzmożoną dolegliwości w miejscu samych pozostałości po sutkach reszta dolegliwości pojawia się tylko przy zmianach pogody więc jeśli jakiś specjalista chcę wypróbować na mnie jakaś nową metodę jestem chętny zaryzykować niemam nic do stracenia proszę pisać priw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
To zdjęcia obydwu stron




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 338 dni Przeczytanych tematów 382
Co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 306 dni Przeczytanych tematów 16
kto wyleczył ginekomastię? moj syn ma 16 lat i ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Jeśli ma 16 lat to do endokrynologa może jeszcze lekami da się zbić ja jak poszedłem miałem 17 i było zapuzno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium