SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 986362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Nie bardzo rozumiem :)
Inaczej to widzisz bo Ci wygodniej czy jak?
Jeśli tak - to chyba normalne, że każdy robi tak jak mu bardziej pasuje żeby dostosować się do warunków zewnętrznych.
Co innego gdybyś napisał, że inaczej to widzisz, bo dzień MC powinien być po LC bo wyniki badań itd... wtedy ok, ale takie argumenty, że pośpię więcej itd mnie nie przekonują. Nie mówię, że nie, ale nie mówię że tak ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
oj,oddam wszystko [no dobra,dwa opakowania bialka]jesli ktos wyjasni ze w przypadku jak sie ma dwa dni pod rzad LC to lepiej dac pierwszy/lub drugi MC.

Kazdy kij ma dwa konce.
Kazdy argument mozna odwrocic.

Imo,co bylo pisane wileokrotnie.
Diete pod siebie - nie odwrotnie.
Ktos lubi pospac - moze miec nawet i vlcd czy caly dzien postu.
Ktos ma wyjazdy,lubi zjesc na miescie - wali wegle.
Proste
.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
btw - Wojtek,kumasz co napisalem strone wczesniej o warzywach i ilosci wegli?
Dyskuje czy jest roznica pomiedzy 50g a 70 [czy nawet <100g ww] zostawiam na boku.
Bo imo nie ma.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Tak, rozumiem to, ale dla spokojnej głowy wprowadzę ta zmianę poprzez warzywa z mniejsza ilością węgli.

Zrobie to na dwa razy.
Pierwszy tydzień bede liczył wegle z warzyw / 2, drugi tydzień bez liczenia wlicze 10g.

Najwiecej u mnie idzie papryki i pomidorów - słodkich a podejrzewam, ze tam sporo węgli siedzi. Ale to tylko głowa....
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 646 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81642
WojtekA4
@dideek - bo MC wypada w sobotę, a sobota jest dniem dla mnie. Czy gdzieś wyjść, czy nawet w domu zrobić coś fajnego, nie będę się stresował, że nie mogę bo limit węgli.
Poza tym wydaje mi się to dobra opcja.

@waldi198 - od warzyw się nie przytyje to wiem, ale od nadmiaru kalorii tak. Nie wliczając warzyw robimy miejsce dla innych produktów i koło się zamyka. Kwestia ogarnięcia głowy i tylko jej.


zgadza się żę tyjemy od nadmiaru kalorii ale jak wchodzisz z deficytu bez liczenia warzyw a dodajesz inne weglę to i tak wychodzisz na to samo :) gorzej jak byś był na 4000 kcal z liczonymi warzywami i nagle przestał bys je liczyć i zastąpił je pieczywem wtedy nie było by juz tak kolorowo :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
No i wlasnie u mnie jest/było tak mniej wiecej.
Dokładnie o taka sytuacje mi chodzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Zmiany wprowadzone.

BTW: 175/100/400 - DT -

8:00 - omlet ze śmietana, owocami i wiórkami - BTW - 47/50/20 -
20:00 - po treningu - szejk + banan - BTW - 28/7/40 -
21:00 - makaron z sosem bazyliowym (indyjski) i kurczakiem + warzywa + kasza jaglana ze śmietana i owocami - BTW - 88/37/256 -
21:30 - chocapic z mlekiem + lód - BTW - 12/19/66 -
22:00 - kasza jaglana z owocami + masło migdałowe - BTW - 12/5/84

Taki dziwny IF.
Dwa okna postu: 10h i drugi 12h



Trening:

Barki
+ biceps
Mocny i cieżko trening.
Barki mam słabe niestety.
Małe ciężary ale tez zamiar taki.
Uważam na plecy.
Mam wrażenie ze problem mechaniczny został naprawiony.
Ale został jakis problem mięśniowy.
Bol istnieje tylko w momencie zmiany pozycji.
Z siedzącej na stojąca.
Chwile trwa zanim sie wyprostuje.
Jak juz "rozciągne" dół pleców - problem nie istnieje.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-02-09 22:38:35
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
Skoro dwie uczty to w jakiś dzień możesz już nic nie jeść

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Zobaczymy co z tego wyjedzie.
Otwieram okno na 10 minut - zjadam sniadanie, potem 12h postu i w 2h zjadam reszte :D
Troche nie halo...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
Jeżeli mam być szczery, to ja bardzo często korzystam z całodniowych głodówek- tzn stosunkowo często i wg mnie to świetne narzędzie do resetu psychicznego, trawiennego i "wyglądowego"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

Shoty
Polecane artykuły