SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie,Czy sam ja opracowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
2 miesiące od kiedy wprowadziliśmy zmiany w dotychczasowym systemie odżywiania i treningu minęły.

Przeskok choć stopniowy to był dosyć mocny.
Z < niż 2000kcal, wskoczyłem na prawie 3500kcal.
Do tego ww wysoko.
Efekt? Jak dla mnie bajka :)

Jako taka masa w pojęciu powszechnym to nie była - zdecydowanie.
Waga spadła, ale spadł też fat, a interesujące mnie obwody poszły do góry: klatka, barki i biceps.
W lustrze też to widać.
Na fotkach nie. Nie potrafię zrobić normalnego zdjęcia.
Także ten aspekt odpuszczę do czasu, kiedy będzie coś widać i na zdjęciach :)

Podsumowując - jestem bardzo zadowolony z pierwszego etapu.
Wyjście z długiej redukcji (8 miesięcy) mogło się skończyć różnie.
Jednak słuchając rad i wskazówek da się przeprowadzić taką zmianę w sposób kontrolowany.

Nie szukam wymówek - bo one są nie dla mnie - dla wydaje mi się, że gdybym miał uregulowaną gospodarkę hormonalną, wyniki byłyby jeszcze lepsze. Ale jest jak jest i tego się trzymam.

Tak więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że chyba to co robimy to rekomp w czystej postaci :)
Fat spada + coś tam z mięśni rośnie :)

Poniżej podsumowanie pomiarów:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
A foto czekamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Fot nie będzie.
Może w okolicach wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co dalej?
rekomp?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
tak, tydzien deload, potem druga część OVT - i zobaczymy.
Chyba nie ma sensu zmieniać póki co strategii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
imo - poszedłbym w drugiej czesci w strone masy
podbijaj kcal

ale to zalezy kiedy planujesz konczyc redu?
kiedy dead line

jesli lipiec/sierpień to ze 2 miechy zrobiłbym masę
nadal z naciskiem na minimalizacje łapania fatu,ale ten próg ostroznosci bym przesunął dalej niz obecnie

potem ciął

pamietaj Wojtku że nawet jak się dotniesz do 7% brak umięśnienia będzie minimalizował efekty!

co to znaczy?
im więcej miecha tym oczywiście lepiej na końcu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Solaros mam pytanie bo jadę teraz Twoim treningiem z redukcji i chodzi mi o półtoraki.Czy wykonujac je schodziłeś na mniejsze ciężary?.Wojtek sorry za zaśmiecanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Tak analizuję Twoje wymiary i widzę, że w klatce masz jakoś za mało, ona chyba najbardziej odstaje. W pasie 84-89 a waga jak u mnie teraz a w pasie mam 93cm..Ile Wojtek masz wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium