SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Czytałem że nie powinno się posiłków popijać dopier z godzinę po bo wszystko pecznieje w żołądku ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
To źle czytałeś ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ilość płynów jakie mamy spożywać i ich pory zależą indywidualnie. Ogólnie to pragnienie jest wyznacznikiem.
Jestes spragniony - za mało pijesz.
Z.kolei pory, można przed, do, czy po posiłkach. Tu nie ma reguły. Nie raz się czytało czy słyszało od expertow
'Picie płynów w czasie posiłku powoduje rozcieńczanie soków żołądkowych i powoduje zaburzenie procesów trawiennych.'

Więc wniosek był taki że pomimo tego że chciało się nam pić, nie pilismy.

Ale prawda - jak zawsze - jest po środku.

'Uwarunkowane jest to osobniczymi różnicami w ilości produkowanych soków trawiennych i stopniem ich kwasowości.
Prawdą jest, że przyjmowanie płynów w trakcie posiłku rozcieńcza soki żołądkowe, ale u niektórych osób (wykazujących obfitą produkcję soków żołądkowych o dużej kwasowości), nie upośledza to zdolności trawiennych, natomiast u innych (z mniej obfitą produkcją soków żołądkowych, czyli mniejszą kwasowością) trawienie pokarmów jest mniej intensywne i dłużej zalegają one w żołądku.'




Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-04-14 14:18:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
uf, całe szczęście

już myślałem że umrę bo zawsze popijam w trakcie jedzenia

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zanim ktoś napisze, że to bzdurny pomiar informuję, ze wiem, że ma się on do rzeczywistości jak świety mikołaj do świat wielkanocnych

ale:
- robiony jest w takich samych warunkach, w mniej więcej takim samym stopniu nawodnienia
- jakby nie patrzeć potwierdza to co widać w lustrze, czyli gdzie są największe przyrosty

Tak więc to co poniżej, traktuje tylko i wyłącznie jako jakiś tam pogląd.

Dla porównania wyniki pomiaru na 10 dni przed zakończeniem ubiegłorocznej redukcji.









Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-04-14 21:09:05

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-04-14 21:09:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Buahahaha mówiłem że rozyebiesz system. Mówiłem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imponujące, brawo.
Ps. jednak te pitolenie się w kuchni przynosi efekty.
Ps2. a teraz co ważniejsze dla mnie kiedy planujesz podejście pod rekord w WL?


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-04-14 23:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Pierwsza proba spalona... Uczciwie mowie, 140 nie poszło. Tylko do połowy ruchu, walczyłem ale poległem... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
solaros
Buahahaha mówiłem że rozyebiesz system. Mówiłem


Wiesz jak jest. Lustra, waga, itp +40%...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nawet jeśli nie jest to do końca miarodajny sposób na sprawdzenie otłuszczenia, ilości masy mięśniowej itp. to różnica jest na pewno ogromna ;D Bomba

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium