SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Otóż to, czym bliżej końca tym trudniej. Chyba na pierwszej stronie tego dziennika, sol napisał, że schody dopiero teraz się zaczynają. I tak było i jest :)

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-05-07 16:05:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
WojtekA4
Macie może pod ręką link do oryginalnego rocznego planu treningowego Christiana Thibaudeau? Nie mam jak t-nation przeglądnąć szczegółowo. Chodzi mi wersję eng.


Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
fanslaska
WojtekA4
Odstawienie kolorowych napojów, ciastek i słodyczy i już waga leci pięknie.
Nawet przy 120kg...


To były piękne (i łatwe) dni Jak zaparkowałem na 93 to już 3ci tydzień ruszyć nie mogę (musiały się hamulce zapiec a jeszcze z 6kg trzeba by spalić)
Ps. Idę podźwigać - to nadal jest piękne


Kiedyś Ci pisałem wyzwania dopiero się zaczną bo początek to pikuś, bo nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dlatego zaczyna się lajtowo i się schodzi co by te ekstremum robić kilka tygodni a nie miesięcy

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Uff, w końcu bardzo dobry trening.
GBC barki, triceps i biceps.
Każdy obwód x 4.
Wg Suunto - 920kcal.
Mocno sie zmęczyłem, trening ponad godzinę.
Generalnie barki mnie wkur....ja.
Jakos ciagle jestem przygarbiony i barki jakby schodzą sie do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Mnie od przyszłego tyg czeka 4 obwody

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Robisz jakiś program treningowy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
arstorn
mając w puli max 100ww to jeden daibeł jakie ww wrzucisz wszystko i tak idzie w gliko :] co innego HC gdzie masz 300ww to juz inna bajka, a potreningu ww o wysokim IG będąc na IF sa bardzo dobrym rozwiazaniem, poczytaj pozniej sie wypowiadaj


Skoro nie ma to ładuj 100g glukozy -najwyższe IG.
Idzie w gliko....który wątrobowy czy mięśniowy?-pytanie do autora postu.
Śmiecie o wysokim IG a WW o wysokim IG to tez spora różnica i wszystko zależne jest od celu i warunków jakimi operujemy i nie chcę mi się już każdemu tłumaczyć bo zrobisz jak uważasz.

"...poczytaj pozniej sie wypowiadaj"... nie chce być nie miły ale obserwując Twoje wypowiedzi tu i tam ewidentnie nasuwa mi się powiedzenie że "byle co jesz-byle co gadasz" a jak któregoś dnia solaros zgasi światło tu na forum i zamknie swój dziennik to nie będziesz w stanie się wysrać o własnych siłach bo nie będziesz wiedział czy zrobić to rano czy wieczorem bo ruch jelita następuje 2x dziennie....

solaros może z boku to wygląda tak jakbym się czepiał czytując Twój nick ale tak nie jest i sorka jeśli czujesz przez to dyskomfort.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Cayek
kuba1110
Wiekszosc w tym dziale laduje tylko ww o wysokim IG a lody to sobie mozna ladowac w ramach ladowan na vlc co jakis czas i przy niskim BF a nie przy sporym otluszczeniu i w dodatku jeszcze codziennie bo to ze miales trening od niczego cie nie usprawiedliwia przy redukcji a jak chcesz bawic sie w high GI to np. ryz bialy jest duzo lepszym wyborem niz lody.Ludzie sami sobie klada klody pod nogi a potem becza ze nie ma progresu a przyczyna lezy pod nosem.



...Zresztą jakby to było takie złe to taki faftaq nie pozwolił by Wojtkowi jeść tego co je (fruktoza sruktoza, wieprzowiny czy co innego)..
.


Troche chyba nie udało Ci się to porównanie H IG do wieprza...
Można jeść wszystko tylko "do konia to trzeba z głową". i tu kłania się umiejętność komponowania posiłków.
Co złego widzisz w "prosiaku"?
wg mnie bardzo dobre mięcho na redukcje czy masówke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
WojtekA4

Generalnie barki mnie wkur....ja.
Jakos ciagle jestem przygarbiony i barki jakby schodzą sie do przodu.




Za wszęlka cene pilnuj pozycji, klatka wypchnięta i mocno ściągniete łopatki.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium