SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Darek zrobisz sobie AN (alko nite) i po kłopocie
Alko nie tylko psuje ładowanie ale i lekko uwstecznia progres ale to tylko chwilowe i jeśli czujesz już psychiczną potrzebę "resetu" to śmiało dzień możesz sobie pofolgować a progres i tak wróci w przeciągu tygodnia-taka jest moja opinia .
Decyzja należy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba1110

Alko lekko uwstecznia progres .


E tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
@Sol, na tym filmiku się wzoruje, generalnie potrafię bez pasków trzymać sztangę, muszę tylko wyżej łokcie dociągać chyba. Ale te filmiki są mega przydatne.

Ja byłem w piątek na spotkaniu klasowym part. 2, knajpa typowo piwna, robią swoje piwo na miejscu i podają w tubach. Piłem wodę. Wczoraj byłem na urodzinach klubu, piłem wodę. Darek come on, bez alko też da się bawić. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Oczywiście że sie da bez alkoholu bawić również dobrze ale nie każdy to potrafi.Zdrugiej strony ja osobiście od czasu do czasu robię owy reset bo nakumulowany stres,syf w pracy czy rodzina dają równo po bani i czasem po "AN " dostaje nie 10+ do psychy a 100+ . Ofc. co za dużo to nie zdrowo chodź trudno mi odstawiać napoczętą butelkę :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
100% racji. reset potrzebny bardziej niż cokolwiek innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Na poprzedniej integracji nie piłem bo trenuję ale teraz reset.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Niedziela (DNT)

Miska - jak to u mnie, perfekt ale.... bez buraka ;)

1. Kasza z owocami
2. Schab z fasolką i ziemniakami (miał być jeszcze burak, ale nie było)
3. Sałatka z kurczakiem

Zejście z węgli.

Czeka mnie jutro 4 dniowy wyjazd.
Jutro miskę i trening ogarnę (trening zrobię o 8 rano), we wtorek miskę też jakoś, w środę i jedno i drugie, a w czwartek jeszcze nie wiem co zrobię.
Najwyżej ładowanie zacznę w piątek.

Jakoś trzeba sobie z tym poradzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja juz nie pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
RafalRRRR
Ja juz nie pije

Wydaje Ci się tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to postanowienie po wczorajszym grilu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium