SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
czekam na rozpiskę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
sobota i niedziela będzie to stopniowe obniżanie węgli by wejść w wypłukiwanie gliko od poniedziałku....czyli typowe UD2-bardzo fajna dieta ale u mnie dni HC robiły rewolucje w bebechach przez co nie czułem się zbytnio komfortowo.. Masz już trening pod tą dietę? Bo gdzieś mam oryginał....


Zmieniony przez - kuba1110 w dniu 2015-06-22 15:52:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Poniedziałek - DT

No to się zaczęło.

Dieta: 101%
1. Serek wiejski + owoce
2. Indyk
3. Wołowina

B: 175g
T: 69g
W: 30
Energia: 1446kcal

Brak węgli całkowicie stłumił poczucie głodu i mogłoby się wydawać, że na takiej podaży to człowiek wegetuje, tak ja nie czułem jakoś specjalnie problemu.

Trening:
Dzień pierwszy - wypłukiwanie glikogenu - jazda bez trzymanki :D



Niemiłosiernie sponiewierał mnie ten trening.
Obciążenia niezbyt duże, ale dropsety we frontach, WL oraz wyciskaniu hantli siedząc mnie dobijały...
Do tego jeszcze 4 serie wykroków i zdychałem.
Jeszcze nigdy, przenigdy po treningu siłowym nie byłem tak mokry.
Niestety kondycja fatalna, męczyłem się szybciej niż się tego spodziewałem.
Będzie nad czym pracować - jakieś pokłady kondycji jednak warto posiadać.
Mięśnie paliły, więc w dobrą stronę trening poszedł.
Dzisiaj od rana ból całego ciała :)

Dzisiaj rano waga pokazała magiczną liczbę 84,5kg. Robi się chudo...
Ale działamy dalej :)
Stary fat musi być wycięty do samego końca.

Dzisiaj następny trening z serii płukania gliko. :)
Nie powiem, że nie mogę się doczekać, ale już chciałbym być po :)

@Kuba, mam trening który boss mi przygotował.
Przeczytałem całą książkę??? The Ultimate Diet 2.0 i faktycznie pokrywa się wiele spraw.
Ale nie wiem jaka jest różnica między CKD a UD2.0, bo CKD nie studiowałem zbyt dokładnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde no zazdroszcze w sumie tego ubytku kcal. Ja podchodzę przy wielostawowych pod 600kcal na treningu 1h15-1h30 :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
CKD to wprowadzanie ciała w ketoze za pomocą niskich węgli która rozpoczyna sie po 4-7 dniach niskowęglowej wegetacji-ciało przestawia się na ketoze i karmi się powstałymi ketonami. Niestety w UD2 jest to nie możliwe właśnie ze względu cyklicznego ładowania które wybija z ketozy. Niektórzy w CKD ładuje węgle co 2-4 tygodnie a niektórzy wcale tylko po okresie redukcji 2-3 miechów wychodzą z ketozy. Z nam babkę co już chyba 3 rok jest na CKD i czuje się świetnie a ponoć dłużej niz kilka miechów to bardzo szkodliwe....

Dropsety robisz do upadku czy masz lekki zapas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
tylko w WL był raczej upadek.
Jeśli to kwestia keto, to mi do szczęścia nie jest potrzebna, zatem wolę UD2.0 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
CKD czy VLCD to ostateczności i wg. mnie są łagodniejsze sposoby utraty fatu..

Treningi masz góra/dół rozumiem?
Za czasów mojej UD2 obiecywałem sobie że next time zrobię oryginał wg. Autora książki ale na razie się na to nie zanosi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
UD2.0 to coś więcej niż dieta, to system dieta + dostosowany do niej trening, ja tego nie próbowałem bo nie miałem takiej możliwości żeby zastosować dokładnie takie treningi jak w rozpisce

CKD nie jest złe, ale ja lepiej wspominam TKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dokladnie to jest clou całej sprawy.
Połączenie odpowiedniego treningu i diety = pełny efekt stosowania sytemu UD2.0

Ja mam to szczęście, że robię jedno w połączeniu z drugim.
@Kuba, robię coś na wzór tego co McDonald radzi w wersji fafa. Czyli:
Wczoraj były:
Fronty + WL
Wykroki + skos hantle
Suwnica + barki
Porecze + wznosy
Triceps + łydki + łydki


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-06-23 15:40:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium