SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Na jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
tu się zaczynają schody..

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Taki tytuł ma byc?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
spodziewałem się takiego podejścia
[ja juz nic wiecej w tej kwestii sie nie odzywam]
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ale o co chodzi bo chyba nie załapałem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
że cokolwiek nie napisze, to to uznasz za sugestie do nazwy tematu

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
lepiej mieć miesiąc-dwa przerwy i wyleczyć problem .Niż później bawić się kilka-kilka naście miesięcy z tym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Najdłuższa noc w moim życiu za mną ;)
Dużo myślenia, analizowania itd.
Podjąłem decyzję, że po pierwsze pozbędę się bólu całkowicie.
Do tego czasu bez ciężkich treningów.
Miskę odpowiednio ograniczę.

Druga sprawa - prawdopodobnie udam się do jakiegoś trenera - który fizycznie mnie zbada i dostosuje program treningowy do moich możliwości ruchowych.

Wiem skąd mój problem bólowy - jestem skrzywiony na jedną stronę.
Robiłem MC i przysiady i podejrzewam, że lewy prostownik przejął znaczną część ciężaru i dlatego coś się tam porobiło.

Pewnie więcej u mnie takich kwiatków.
Treningu Tadzia są git i gdybym był sprawny zostałbym przy nich.
Ale chyba muszę zainwestować w zdrowie od drugiej strony również.

Skonsultuje jeszcze z fafem tą kwestię, ale podejrzewam, że zgodzimy się co do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Jeśli masz taką możliwość, to pewnie, że najlepiej robić to pod czyimś okiem Tadziu zresztą sam przyznaje, że głownie jest dietetykiem, a w twoim przypadku potrzebny jest też chyba ktoś kto ogarnia Trening i od strony siłowni, progresu ale też od strony medycznej, rehabilitacyjnej, taki "Faftaq od treningu" ostatnio spodobały mi się filmy WK z dr Biernatem, facet świetnie tłumaczy dlaczego taki przysiad, dlaczego tak nie ćwiczyć.
Zdrowie Ci życzę :)
Szkoda tylko, że kolejny po PHAT trening od Tadzia który kończysz na 2-3 treningu wypiski i nie zdążyłem sobie spojrzeć na całość i coś "ukraść" a tu właśnie liczyłem, że Tadziu coś dał ci gdzie mniej na nogi będzie, bo też osobiście chce im dać odpocząć na 2mc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nazwa chyba adekwatna do podejścia? ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium