SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też miałem problemy z zasypianiem. 5h w łóżku potrafiłem leżeć i nic. Czasami budziłem się 2-3x w nocy. Kupiłem w końcu i problemy zniknęły. Polecam ;p


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-09-15 01:04:13

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak ten kawał kiedy żyd nieustannie prosił Boga aby wygrał w lotto.
'Ty wygrasz, tylko puść w końcu ten kupon. '

Masz tą melatonine?
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
Wojtek a Ty nie możesz zasnąć, czy się wybudzasz, czy zależy to od dnia/nocy? na mnie też nie działa melatonina ani mixy z ziołami......

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Wojtek- W bicepsie opuściłem modlitewnik. Mam wrażenie, ze to ćwiczenie to kwestia czasu jak wyeliminuje mnie z treningu, dlatego odpuszczam.- ok, możemy wykluczyć to ćwiczenie i zastąpić dowolnym innym w którym łokcie wysunięte są do przodu i w którym trudno jest oszukać. Może to byćwyciskanie na ławce skośnej + leżąc na brzuchu. Jednak jedno warto byś sobie zapamietał - ćwiczenia wukonywane podchwytem nie powinny być robione w pełnym zakresie ruchu, tzn - to wyprostu ręki. Bo łatwo o kontuzję. Opcje są dwie - albo skracasz ruch, albo bierzesz hantle i wprowdzasz supinacje w czasie ćwiczenia.

Co do snu - pogadamy tel/@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kwestia taka, że głowa mnie odciąga od spania.
Nie chce mi się spać wieczorem, pomimo tego że z zaśnieciem nie mam problemu.

Swoją drogą, wracam do schematu ostatni posiłek około godziny 21 - Tadziu mnie pytał, czy mam względny komfort bezpośrednio po jedzeniu - potwierdziłem, ale sam sobie ostatniej nocy zaprzeczyłem ;)
Muszę się jakoś zorganizować.
Z jednej strony nie chce spędzać całego dnia w kuchni i na treningu (od 16 do wieczora).
Być może będę szykował całość posiłków w jednym czasie a potem tylko np na świeżo robił jakieś ziemniaki - to co lepiej "świeże" smakuje.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-09-15 08:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Możemy uprościćdietę, ale posiłki będą pewnie charakteryzowaćsię niższą smakowitością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie, nie. Wszystko jest ok.
To kwestia czysto techniczna. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
A odnośnie bicepsa, to też kwestia samego modlitewnika w siłowni.
Wielu bardziej doświadczonych chłopaków również narzeka na ten przyrząd.
Dziwny kąt itd.
Ja mam problem też z tym, że jestem gdzieś skrzywiony i jak ułoże ramiona na desce, to jeden łokieć jest niżej niż drugi.
To wymusza złapanie sztangi w dwóch różnych odległościach od jej środka i całość się sypie.
Niestety Mawas nie odpowiada, więc wszystkie kwestie anatomii mojej sylwetki dalej pozostają w punkcie wyjścia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium