SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
fans, bardzo dziękuje za tego posta.
przeczytałem go niemal od razu po tym jak go napisałeś, ale powstrzymałem się z komentarzem.
Chciałem coś przetestować.
Widzisz, mój charakter, moja osobowość działa tak, że albo mam coś zaplanowane i wykonuje to krok po kroku, zgodnie z każdą literką zapisaną w planie, albo daje du...y po całości.
Jeśli chodzi o wakacje od diety/treningu - niestety takiej opcji nie przewiduje, chociaż wiem, że masz rację w tym, że być może mogłoby to zadziałać jak niezły dopalacz, ale nie chce się znowu przestawiać. Tak mi jest dobrze, jedzenie nie jest dla mnie największą przyjemnością, a to które jem, jest wystarczająco smaczne. Jak gdzieś jadę, to jem - myśląc o tym co jem.
Trening: dlatego właśnie piszę dopiero teraz.
Bez konkretnego planu, na siłowni jestem zagubiony.
Nie wiem co, po co, na co. Ochota to jedno, ale efektywność to drugie.
Chce czerpać z tego, że wkładam wysiłek.
Dzisiaj barki, triceps i biceps.
Posnułem się po siłce, odwaliłem pańszczyznę i wróciłem.
Jak jest plan - jest motywacja, co by powtórzyć/poprawić wyniki z poprzedniego treningu.
Jak jest plan - wiem co robię, działam jak maszyna.
Jeśli decyduje się na plan treningowy - to taki, który w 90% jestem w stanie wykonać, bez czekania na maszyny itp.
Dlatego nie lubię planów z bodybuilding.com bo są oparte na wielu maszynach, a ja tego nie lubię/nie umiem skutecznie obsługiwać.

Tak czy inaczej, jest tak właśnie jak piszesz, małe klocki budują dużą budowlę - którą w moim przypadku jest progres powolny. POWOLNY. Ale nie tak, że nie ma go wcale. :) Ja się cieszę, dzisiaj zrobiłem pomiar na analizatorze i pokazuje 15% bfu. Nigdy nie miałem takiego poziomu odkąd trenuje. Zaczynałem z trzydziestoma paroma...

Są dnia lepsze, są dni gorsze.
Teraz jestem w czarnej du...ie.
Ale miski pilnuje - bo jest ona dla mnie kluczem, na trening nie mam takiej ochoty i werwy jakbym chciał, ale nie odpuszczę.
Jedynym komu na nas zależy jesteśmy my sami, a mnie zależy na tym, żeby być zdrowym, dlatego grubasa do swojego życia już nie wpuszczę.

Jak zwykle ostatnio - mocno dołujące są moje posty - trudno... wybaczcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dziś tak na szybko.
Dzien jak co roku 1 maja.
Ze tak powiem zrobiłem ładowanie dzisiaj.

Dla zabicia czasu zrobiłem porównanie pomiarów na analizatorze.
Wyglada to nie najgorzej.

Lewy dolny róg - koniec redukcji 2014.
Lewy górny róg - analiza po pierwszym miesiącu rekompu.
Prawa strona - stan po 3,5 miesiącach masy i jednym miesięcu redukcji.








Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-05-01 23:38:41

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-05-01 23:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Dawno nie zagladalem ale widzę ze wszystko toczy sie tak jak można bylo sie tego spodziewać. Za chwilę nie bedzie z czego ciąć, a treningi będą mordega nawet z przedtrenigowka ale życzę powodzenia. Nie ten stopień zaawansowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Bo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Szkoda ze nie masz wyników zaraz po masówce przed wejściem na redu zawsze było by to jakieś dokładniejsze porównanie...Po wynikach ewidentnie widać że recomp szedł w zaj**istą stronę i trzeba się było tego trzymać ale kto wiedział że tak to się potoczy.Trochę dziwnie wyglądają te wyniki po masówce-czyżbyś w miesiąc spalił to co zbudowałeś plus extra 2kg mięsa? Z drugiej strony patrząc to głowy bym sobie nie zawracał tą maszynką i jej wynikami . ja swoja wage ustawiłem na "kg" i niczego już innego nie sprawdzam...w lustrze się mieszczę, spodnie mi z dupy spadają i jest git
Co z tymi 4 dniowym testem diety-Tadzik coś wywnioskował z tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Znalazłem Kubuś pomiar z końca lutego, czyli po około100 dniach masy, a dwa tygodnie przed jej końcem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Marbex
Jak Wojtek. Rozwiń wypowiedź bo nie do końca rozumiem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"Jak jest plan - jest motywacja, co by powtórzyć/poprawić wyniki z poprzedniego treningu.
Jak jest plan - wiem co robię, działam jak maszyna. "
I o to chodzi, po co kombinować? Gotowych planów jest masa, wystarczy wybrać ten który się podoba i tyle, wiadomo, że i tak najważniejsza jest dieta.

Te pomiary to hmm zgaduje, że maszyna typu tanita czyli bioimpedancja = można sobie w buty wsadzić. Napiszesz, że mierzysz sie na tym i porownujesz te wyniki więc coś można wywnioskować z tego jednak. Problem polega na tym, że jak zrobisz pomiar, wypijesz szklanke wody i zrobisz ponownie to już pomiar będzie inny.

A i tnij dalej :)

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-05-02 13:36:21

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Po szklance wody może akurat nie.
Najważniejsze aby robić pomiary tak samo i w takich samych okolicznościach.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja pomiar zawsze robię w warunkach najbardziej zbliżonych do poprzednich.
A więc, po dniu nietreningowym, bo dniu, kiedy pije bardzo mało, itd.
Dzień do dnia niepodobny,
Maszyna z najwyższej półki - więc coś tam pokazuje ;)
Najważniejsze, że pomiary na wadze potwierdzają to co już wiem na podstawie pomiarów i oceny wizualnej.
Zbieg okoliczności? Chyba nie do końca i coś rzetelności jest w wynikach analizy.
Ale o tym już było i w tym wątku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium