SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25062
WojtekA4

- węgle po treningu - w praktyce u mnie wychodzi na to, że w ciągu 2-2,5h po treningu pakuje w siebie całą ilość węgli jakie mam - aktualnie 400g - czy są jakieś powody by wątpić, że taki odcinek czasu jest zbyt krótki, aby węgle zostały właściwie spożytkowane i ulokowane?



gdzieś mi się odbiło, że duża ilość węgli w krótkim czasie przyspiesza metabolizm, ciekawe czy to prawda, a czy uczucie gorąca i przyspieszenie tętna po pochłonięciu 400g ryżu/kaszy itp. to normalne czy coś ze mną nie tak? :)
jeszcze się zastanawiam jak faftaq w tym filmiku o tłuszczu po treningu mówi o zemulgowanym tłuszczu (nabiał i jajka) , który sie szybko trawi, czy to by znaczyło, ze na redukcji raczej trzeba spożywać inne rodzaje tłuszczu żeby być dłużej syty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Poniedziałek - DNT

Dieta:
- Omlet
- Sałatka z kurczakiem
- serek wiejski z mrożonymi owocami
- naleśniki z odzywki, mleka i jajka + kulka mozzarelli + masło migdałowe

BTW - 200/100/50

Dzisiaj znalazłem chwile na zrobienie kompletu badań.
IMO wyszły perfekcyjnie.
Ciekawostka.
Powszechnie wiadomo, ze od niemal dwóch lat bujam sie z problemem kortyzolu, ktory mocno komplikuje moja prace nad sylwetka.
Od kilku dni pisałem, ze cos ruszyło, ze jest duzo lepiej itd.
Dzisiaj potwierdziłem badaniami, to co czułem w kościach.
Kortyzol zbity.
Jak?

A tak:



Na potwierdzenie wyniki badań na przełomie niemal dwóch ostatnich lat.
Dodam ze prawidłowe widełki to od 3,7 do 19.







Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-02-22 22:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
wojtek przecież u ciebie minimalnie ponad norme było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Minimalnie???
Kortyzol utrzymujący sie przez prawie dwa lata ponad normę, gdzie standardowo kazdy ma w połowie widełek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Znajomy przed startem również tego użył bo miał ten sam problem co Solaros - fałdka u dołu brzucha. W moment po zapodaniu tego zleciała. Dobry środek.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
hm, może też by sobie zapodał taką 11'kę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dół brzucha faktycznie leci w oczach.
Ale co ciekawe ogólne samopoczucie jest dobre.
Tylko snu cos wiecej jakby potrzeba.
Ale pierwszy raz to pisz: mam supel ktory działa na mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Kortyzol to taki cudowny hormon że ma powiązanie z innymi, które również wpływają na sylwetkę.
Nie dość że sam wpływa to jeszcze wpływa na inne, które też wpływają.
Zazwyczaj w ten negatywny sposób.
Teść, estro czy insulina.

Zabawne w pewnym sensie jest to że mając problem z wieloma hormonami, naprawiajać ten jeden -> czasami reszta sama się 'naprawia'.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-22 23:38:28

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
a jak dawkujesz?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
3 tab przed snem.

Tylko proponuje używać tego z głowa.jesli nie macie problemów z kortyzolem potwierdzonych badaniami, lub własnymi obserwacjami typu: fat wszedzie leci ale nie z dolu brzucha przy mocnej wycince to nie ma sensu sie w to bawić. To nie cudowny lek na odchudzanie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium