SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wojtek co do brzucha to jeszcze może być kwestia słabych mięśni brzucha, efekt jest taki, że nie "trzymają" jelit i brzuch jest wypchniety. Poczytaj o m. brzucha, rdzenia i treningu vacuum.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Podsunąłeś mi teraz pewien pomysł. Nie sądzę, żeby miało to związek z mięśniami brzucha, ale znalazłem fajną grafikę, która w interesujący sposób pokazuje rodzaje brzucha:



U mnie to wygląda jakby na rysunku 5 lub 7.
A że problemy z wypróżnianiem mam od zawsze, to być może to być przyczyna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Przy numerze 5 w grę wchodziłaby hiperlordoza. Oceniałeś kiedyś sylwetkę pod tym kątem?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Coś z lordozą mam, muszę zerknąć na opis ostatniego RTG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Coś w sam raz dla mnie :) Rozkminy na temat strachu przed masą i cięcie, docinanie itd., ZERKAM regularnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Widzę, że zmierzamy w złym kierunku.
Ja się masy nie boję.
Napisałem tylko, że jest chudo u mnie, a głowa mówi: "tnij dalej, jest grubo"
Ja mam ten komfort, że mam na kogo zwalić winę w razie niepowodzenia ;) joke... :D
A tak serio, nie mam żadnych oporów przed masą - i jak tylko usłyszę od Tadeusza, że zaczynamy masowanie, to pół sekundy później zmieniam tryb i działamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Nie chodziło mi stricte o to że boisz się masy, obserwuje bo bardzo ciekawy temat, a i udzielą się czasami osoby o podobnych problemach z wiedzy których zawsze można coś wynieść, a jestem samoukiem i wiedze czerpie od was ludziska, choć brakuje takiego kogoś jak masz ZAZDRO :) Przeglądnąłem prawie cały i efekt godzien podziwu, pozdrawiam tyle i zerkam cały czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ale pewnie delikatna obawa pozostanie.
Ja nigdy otyly nie byłem, ale przy kości, jak trochę podejdzie woda to już panikuje.

Z.własnego doświadczenia napiszę Ci jeszcze raz.
Daj sobie jakiś punkt krytyczny którego nie przekroczysz.
Nie 10% ale spokojnie do tych 14-15% dobij.
To taki stan gdzie już robi się niebezpieczne ale nadal fatu mało!
Nie tniesz potem 25kg smalcu a 3-4kg maks.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...i co najlepsze.
Wbijasz na takie UD i w miesiąc,góra dwa pozamiatane.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Tak właśnie teraz będzie.
Bieżąca kontrola, analizowanie progresu/regresu.
Będzie progres, nie będzie kombinowania, będzie regres pt. łapanie fatu nie mięcha w nieodpowiednim ratio, będzie korekta, osiągnięcie punktu krytycznego będzie redukcja.

Najważniejsze, że mniej więcej mam czego chciałem - a więc poziom BFu, który pozwala mi budować muskle, które nie będę na dzień dobry przykryte toną smalcu.

Mam punkt zero - pewnie te 15% to będzie punkt krytyczny.
Jestem przygotowany na łapanie fatu, ale... dwie rzeczy:
1. Faftaq
2. Długie utrzymywanie się obecnej (lekko wyższej wagi)

Oba czynniki powodują, że ryzyko, że będę łapał masę mięśniową w stosunku 1:10 z tłuszczem jest niewielkie, taką mam nadzieję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium