SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wiem Kuba, ale każdy jest inny. Właśnie Ty i Rafał jesteście przykładem, że ze skórą da się walczyć. Ale np Kabo już został z problemem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem. Fota z wczoraj.
Tzn tragedii nie ma ale do młodzieńca dalego w ch**



Jak widac majty mozna naciągnąć i nie widac. Pominę ze jeszcze pare cm w pępku siedzi (boki i dol brzucha)


Zmieniony przez - RafalRRRR w dniu 2015-06-11 16:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
e no bez przesady Pany, modelami już nie będziemy żeby z taką pierdułą się ciąć choć kto wie

z drugiej strony jakbyś Rafcio nie poszedł w "masę" tylko trzymał bf w okolicach 12% od finału redu z 2013 to kto wie jakbyś dziś wyglądał, może byśmy Cię teraz oglądali na okładkach jakichś czasopism dla pań

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co prawda nie na okładce ale w gazecie ju byłem .

Sory Wojt za offtopa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
pół mapy zasłoniłeś

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Heheheh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
No właśnie po porodach tak zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Raf - wykapany minister

a odnośnie skóry to fakt, różowo nie jest ale jak się hodowało potwora 25 lat to ciężko teraz wszystko w 2-3 ponaprawiać,
jak macie jakieś dobre smarowidła to podawajcie, ja tam smaruje różnymi na cellulit, wyszczuplającymi, z drogerii i z apteki, ale jakiejś specjalnej różnicy nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kabo, a ten polecany przez Twoich coachów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ogólnie to mi ciężko ocenić jakikolwiek bo jestem niemal od 10 miesięcy na masie, a co za tym idzie nawodniony jestem dobrze, tłuszczyku trochę jest więc skóra jest w miarę elastyczna i wypełniona, dlatego pewnie nie widzę zbytniej różnicy w tych kremach
wszystko wyjdzie tak naprawdę jak zacznie z talii porządnie schodzić,
kremik ogólnie przyjemny opisany jako z witaminą A+E, robiony na receptę (niestety nie mam recepty), bardzo dobrze się wchłania i tak fajnie zmiękcza skórę, do najtańszych nie należy więc pewnie wezmę go na końcówkę redukcji (nie jest też mega drogi żeby nie było - ale jak nie widzę różnicy to nie lubię przepłacać )
teraz lecę na smarowidłach ogólnie dostępnych żeby skóra była dobrze nawilżona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium