SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
solaros
A co, a co?

Podbijam pytanie, bo chodziło o nowy rodzaj aktywności tak?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Niestety nie mogę zdradzić wszystkiego, wiąże mnie tajemnica - ale to ewidentnie dla dobra samej inicjatywy, bo w sumie żadne szczegóły nie są jeszcze ustalone. Dopowiem, że jedno zadanie ma charakter mocno wewnętrzny, zajmujące i twórcze dla mnie,: praca przy opracowywaniu składu suplementów, mam kilka pomysłów na suple, które myslę że można byłoby zrealizować: drugie zadanie będzie powiązane z pracą "zewnętrzną" na forum lub na portalu PT lub w inej przestrzeni internetowej. Co do suplementów to w kręgu moich zainteresowań jak wiadomo są ergogeniczne właciwosci niektórych prod żywnościowych . Poza tym za wartosciową uznaję teorię progu leucynowego (jutro art o tym na pt) i chciałbym tę wiedzę wykorzystać w praktyce.
No i już moją ambicją jest stworzenie placówki szkoleniowej, w któej można byłoby nabywać systematycznie wiedzę praktyczną wg okreslonego programu.

Jesli jednak chcemy o tym pogadać, to zapraszma do mojego dziennika, chociaż teoretycznie zaden dziennik to nie miejsce na takie dyskusje, to jednak prędzej już mój niżWojtka

Wojtek z mojej strony skoniec spamu u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
faftaq

Wojtek z mojej strony skoniec spamu u Ciebie



Szkoda :'-(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Tadziu widze systematycznie do przodu
podziwiam cie z organizacja czasu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
WojtekA4
kuba_n
a Wojtek chyba się zaczytał książce na maxa


A Wojtek jest na bieżąco i czyta kazdy wpis :)
Poza tym dba o kortyzol i regeneracje
Pisać nie ma co, dieta, trening i praca bez nowości.
Teraz tydzień za granica - wiec kolejna próba ogarnięcia wyjazdowej miski.

Ważne ze pomimo "redukcyjnej" diety, która w ujęciu tygodniowym juz raczej na redukcyjna nie wyglada, to siła do przodu.
Sobotnie trening zdecydowanie sa moimi ulubionymi.
3 serie, 3-6 powtórzeń.
Przerwy 2-3min.
Cały trening 70-80min.
Ciężar maksymalny.
Pomimo tego, ze człowiek nie poci sie, to jednak satysfakcja po takich sesjach jest ogromna
Kazdy mój trening mógłby tak wyglądać.




trzeba mieć zdrowe stawy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wojtek po powrocie spinasz poslady i wracasz do wpisów, bo się pogniewamy.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
J/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
W tym roku juz raczej nie odgrzebie sie z dziennikiem. Ale walczę. Aktualnie z mocnym przeziębieniem, wyjazdem, praca od rana do nocy, wyjazdowa miska i jakimś treningiem. Ale tak mnie wszystko boli, ze chyba troche zluzuje z treningiem co by sie całkowicie nie rozłożyć. Miska wyjazdowa: rano białko + tłuszcz, obiad podobnie, kolacja tez mniej wiecej tak. Chyba ze wpadnie trening to dodam wieczorem troche węgli.

Tak czy inaczej narzekać nie moge, bo ludzie których poznaje i nigdy w życiu na oczy ich nie widziałem pytają mnie o staż na siłowni a do tego jeszcze komplementy od płci pięknej na temat sylwetki nie pozostają mi obojętne. Także cos tam sie dzieje. Nawet nie wiecie jaka to jest motywacyjna bomba dla człowieka który przez tyle lat wstydził sie spojrzeć w lustro....

Tymczasem idę szukać śledzi z curry i zjeść dobrej wołowiny odrobine

P.S.
Wszystkie dzienniki śledzę i zdjęcie Pani Oreo w dzienniku Tadzia chciałem zgłosić jako nadużycie. Ta Pani mi Oreo podaje wiec nie wiem co robi w dzienniku fafa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
u ciebie jest w tyg u Tadzia w weekendy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Cza się dzielić

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium