SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie jakąś - tylko zaj**iście wielką.
Można motywować się patrząc na światowy top, na ludzi, którzy od dziecka są ze sportem i nigdy nie mieli problemu z fatem.
Ale prawdziwego kopa dostaje się wtedy, kiedy widzisz kogoś, kto w mniejszym, bądź większym stopniu wyglądał jak Ty, a teraz ma kosmiczną formę: Ty - Marian, Bzyku, Sol, Cayek i parę innych osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dziękówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Dzięki

Strzał w 10.Żaden z nas jakiś specjalnych genów do tego sportu nie miał czy nie ma nadal.Niestety nie wystarczylo nam jak niektórym popatrzeć na hantle i muskle same rosly a smalec się palil.

Móc to chcieć.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-07-22 23:31:57

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Miło

Dzięki bardzo

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
WojtekA4
Nie jakąś - tylko zaj**iście wielką.
Można motywować się patrząc na światowy top, na ludzi, którzy od dziecka są ze sportem i nigdy nie mieli problemu z fatem.
Ale prawdziwego kopa dostaje się wtedy, kiedy widzisz kogoś, kto w mniejszym, bądź większym stopniu wyglądał jak Ty, a teraz ma kosmiczną formę: Ty - Marian, Bzyku, Sol, Cayek i parę innych osób.


a ja a ja ????????

Nie no patrząc na listę byłych grubasków, których wymieniłeś to ja dalej nim pozostałem

Brawo Wojtku, że lecisz dalej i brawo dla Panów powyżej. Szacunek!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Misiek - you2. Od Ciebie się to gdzieś tam zaczynało2-3 lata temu.
Fotka pleców w czapce z daszkiem i okularach :)

BTW: Jak fejs odblokuje mi możliwość lajkowania (5 sierpnia), to Twój fanpage od razu polubię. Póki co obserwuje z boku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Pierwsze słyszę, żeby blokowali możliwość lajkowania Z jakiej to okazji?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Za co, nie wiem.
Podłączyłem się do publicznego wifi - na siłowni i po 1 minucie dostałem taki komunikat:



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
A odnośnie kwestii dietetyczno/sportowych.
Po dniach LCHF - sylwetka mega na plus.

Efekty 2 tygodni trzymania reżimu makro<->kalorie są takie, że waga się zatrzymała, ale obwód pasa spada.
Aktualnie:
DT - BTW - 200/50/300
DNT - BTW - 200/150/30

Od następnego tygodnia zmiana.
DT - BTW - 200/50/250
DNT - BTW - 200/130/30

Wagą się absolutnie nie przejmuje, bo ostatnie badania - przytoczone w art. Łukasza oraz potwierdzone również w art. Tadzia - pokazują jasno, że dieta LF nie jest dietą, która w sposób tak spektakularny zbija wagę - za to, fat pali równie skutecznie.

Sierpień jeszcze całkowity off od spalaczy, odżywek, itp - aktualnie tylko Omegę 3 jak mi się przypomni jem.
Od września wrzucę Blue Magica + coś z efką.

Zacząłem widzieć efekty - więc i motywacja rośnie :)

Miłej soboty. Uciekam na trening - klatka, izometria :)

P.S.
Nogi po czwartku jeszcze gorzej niż wczoraj....


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-07-23 10:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
hehe dzięki dzięki

Staram się działać! Zapraszam do lajkowania.

Aktualnie masuję, jak Solaros przykazał i czuję się świetnie

A i małe cheaty póki co uchodzą mi bez większych strat, zobaczymy co będzie dalej.

Powodzenia! I Dotnij dupsko teraz, nie ma co stać w miejscu. Jak już zrobisz formę, to potem trzymaj miskę i poziom,a trening i egzystencja będzie czystą przyjemnością
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium