SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Super to wygląda ;) Graty !

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
Wojtek klasa
Tak jak po redukcji te plecy wciąż wyglądały nieestetycznie, tak teraz jest poezja

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR



o Rafcio ożył (ciekawe jak masa )

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dziękuje wszystkim ;)
Jednak uważam, że raczej nic specjalnego nie ma.
Ok - powinienem się wstydzić tego jak wyglądałem.
Chyba sobie wydrukuje to porównanie i następnym razem jak mnie atak jedzenia dopadnie, to przypomnę sobie gdzie byłem i że każde niekontrolowane otworzenie drzwi lodówki jak magnes ciągnie mnie tam z powrotem.
Fujjjjjjjjjj..... Jaki człowiek musi być głupi, żeby doprowadzić się do takiego stanu.
A co najlepsze - to będąc takim spaślakiem - nie myśli się w tych kategoriach.

Dobra - było - minęło.
Czas teraz działać w drugą stronę.
Masa (dosłownie) roboty przede mną... ;)

@Kuba - Rafał wyskoczy z taką formą, że pozamiata całe forum ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jest bardzo fajnie, patrzac na przemianę o już w ogóle, a teraz cały czas poznajesz organizm i wycągasz wnioski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
Witam,poszukuje linku z cda bodajże do filmu dokumentalnego o przerywanym poście, nie jestem pewien ale wydaje mi się ze to Ty Wojtek o tym wspominałeś tylko nie wiem czy w swoim czy Solaros-a temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fajnie to wygląda, barki w szczególności
jakość też spoko więc możesz spokojnie dalej dokładać tak jak pisałeś wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
takie przemiany to każdy chciałby mieć - wspaniale! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
@marian - wielkie dzięki :)

@natalijka - dzięki.

@tomb - u Sola to ktoś wrzucał: http://www.cda.pl/video/52681226

@kabo - niestety barki imo są powodem bardzo słabej klatki - optycznie. Tzn to moja najsłabsza partia o czym piszę za każdym razem. Jak widać, albo i nie przód barków jest mocno rozwinięty a co za tym idzie, to barki pracują przy wszelkiego rodzaju wyciskaniach itp. Nie umiem ich "odłączyć". Z pomocą chyba przyszły linki i odpowiedni kąt.

Swoją drogą niezłe zamieszanie się zrobiło, a ja chciałem tylko pokazać, że na du...ie nie siedzę ;)


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-03-01 10:55:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium