SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
@sforcia
kinga czytam już z 2 lata i na prawdę przypadł mi do gustu
desperację czytałaś czy jeszcze nie? nie wiem czy kupić
bezsenność akurat taka sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Załóżmy jeszcze temat odnośnie samych omletów :D

Ja dzisiaj od rana, kiedy wszyscy pewnie ledwo żyją po wczorajszych baletach, postanowiłem udoskonalić samego omleta.
Jako, że do dekoracji Sforci nie mam jak się równać, to muszę czymś nadrobić.

Wyszło genialnie :)
4egs - do you believe? ;)

Grubas poniżej.
Jak go zjadłem, to pomyślałem, że następnym razem przekroje go na dwie części i zrobię przekładańca ;)
A co... ;)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
To i ja sobie sieknę omleta. A co! Akurat wybija pora śniadania. Zapomniałem, że dzisiaj wszystkie sklepy zamknięte, gulasz mi zamarzł na kamień i zostałem tylko z czterema jajkami i zapasem suchej kiełbasy. Może jeszcze trochę żółtek suszonych mam.

@Sforcia - kobiety, komplementy i książki (kolejność losowa, zależnie od sytuacji) to kiedyś były moje pasje. Te trzy elementy dadzą się połączyć w ciekawej konfiguracji. Tylko, że ja mało czytam literatury popularno-rozrywkowej Niestety? Może i tak. Kinga niemal nie znam. Nie przepadam za horrorami, fantastyką, fantasy, sagami itp. Wolę wysysać smaczki ze zwyczajnych/realnych sytuacji, które zostawiają we mnie jakiś ślad i stawiają pytania, na które potem można próbować sobie odpowiedzieć. No chyba, że mówimy o "Mistrzu i Małgorzacie". To dzieło wymyka się podziałom i na pewno nie jest realistyczne. Nieważne. W tym roku będę czytał zaległości z klasyki powszechnej i polskiej.
1

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
sforcia
kuba_n
MaGor
Sforcia... Silna, piękna i jeszcze oczytana... Ech...



tak słodzisz, że przypomniało mi się ciekawe foto, ale wrzucać nie będę bo dostałbym bana pewnie



MaGor - dziękuję

kuba_n - jako słodzenia tego nie odbieram, miło czasem jak mężczyzna zauważy coś ponad okrągły zadek i pełne biodra
A komplementy tego typu są raczej rzadko spotykane, łatwiej facetom pisać "ładna dvpa" itp.

Dlatego MaGor - bardzo mi miło, że dostrzegasz coś ponad fizyczność u mnie


no dobra zaryzykuje



co do książek to za młodego przeczytałem masę horrorów, które leżą w rodzinnym domku
1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6918
Co tam takiego jest w tym omlecie że taki ekstra wyszedł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Ja don't believe-z samych 4 jaj taki gruby.Proszę o przepis.Kuba pojechał po całości.


Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2016-01-01 20:31:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
4 jajka + 30g odzywki białkowej + 5g lnu. Bez odzywki byłby jeszcze grubszy. Cała sztuka w przygotowaniu. Ubijamy same białka ze szczypta soli. Potem dodajemy żółtka, i resztę składników + odrobine proszku do pieczenia. Wylewamy na patelnie i smażymy. Jak omlet lekko sie zetnie wkładamy z cała patelnia do piekarnika 180st C na 10 min. Z białkiem Sciteca cytrynowy sernik smakuje jak typowy sernik. Rewelka.


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-01 20:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
Gorzej jak ktoś nie ma odłączanej rączki do patelni, tylko plastikową
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nie roztopi się ;) Spoko, tylko uważaj przy wyciąganiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Termoobieg czy bez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium