SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ok, wróciłem.
Dzisiaj powrót do 100% rezimu.
Złapałem sporo wody.
Jak widać niewiele nadprogramowych węgli od razu odbija sie na formie.
Nie chce myślec co by było gdybym popłynął z miska całkowicie.
Mam nadzieje, ze teraz 2 tyg LC zrobią robotę i juz koło środy woda ładnie zejdzie.
Od dzisiaj do środy włącznie ww ~30g, kcal ~1500, ładowanie będzie, ale na poziomie 300g węgli w piątek.
Musze szybko wrócić do formy, chociaż lustro teraz mowi ze jest fajnie, waga i pomiary nie.
Tak czy inaczej - jestem mega zadowolony, bo niby cofka jest, ale optycznie jej nie widać.
Psychicznie i fizycznie mocno sie zresetowałem.
Chociaż niewyspany jestem.
No i zmiana temperatury - z 25 stopni w nocy tam, tam 6,5 tutaj, wrrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Powiedz mi dlaczego zrezygnowaliście z IF, czy dlatego, że taka była potrzeba na ten moment czy okazała się to w twoim przypadku( a może nie tylko) zła droga. czy wrócicie do tej metody jeszcze. Pytam bo sam nie wiem co sądzić o IF, mimo, że praktykowałem i praktykuje to jak mam podać przyczynę to pewny jestem tylko tego, że dopóki nie jem to nie jem i dobrze mi z tym a jak zacznę to mnie nosi aby jeść, więc ułatwia mi to życia z rana :) Po raz kolejny zazdroszczę ci tej współpracy, może i u mnie dałby rade pozbyć się opony 18letniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
IF na mnie jakoś specjalnie nie działał na koniec redukcji.
Na masie pewnie wrócimy do niego, bo wtedy ma wiele zalet IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
A to mi już zupełnie zamieszałeś :) Na masie lepiej niż na redu, tak czy tak będę śledził Twój i Solarosa dziennik bo wypowiedzi/pytania wasze w połączeniu z niestety rzadkimi wypowiedziami faftaqa wiele mnie uczą i mam nadzieję pomagają,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Okresowy post na masie wg mnie pomaga kontrolować łapanie fatu.
Dlatego uważam, że w okresie budowania masy sprawdza się u mnie, co przetestowaliśmy w okresie od grudnia dla marca.
Pomimo wysokiej podazy kcal fat łapałem w sposób "kontrolowany".
Zresztą utkwiła mi w pamięci wypowiedź Tadzia z jednej z rozmów, na temat jego osobistego doświadczenia, gdzie zachwalał IF właśnie pod tym względem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Osobiście nie dałbym rady zmieścić wszystkich kalorii na masie w oknie żywieniowym( może raz dwa razy tak ale codziennie :/) do tego trening na czczo - to nie dla mnie, zupełnie. Każdy musi przetestować jak się czuje na if. Nie można też traktować if-u jako panaceum bo tak nie jest.


Zmieniony przez - marbex w dniu 2015-08-01 11:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
if na masie jak Wojtek [gdzie to okno nie koniecznie musi byc 6h]
if na redukcji z tej prostej racji że mając mało kcal nie rozkładasz na trylion posiłków w ciągu dnia a nadal jesz te 3spore posiłki [+wszystkie inne pozytywy]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 73 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11452
Ale IF =/= trening na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
MaxRamm
Ale IF =/= trening na czczo.



Nie koniecznie ja if zaczynam o 13 a trening mam 17-18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Metoda prób i błędów doszedłem do tego co powoduje ból brzucha.
j**...owoce.
Fruktoza vs glukoza.
I znowu faf miał racje.
Wczoraj przed wyjazdem zjadłem posiłek i na deser melon, arbuz i śliwki.
5h umierania....

Tymczasem Tadeusz mnie wyprostował i nie będzie żadnego half loadingu.
Jedziemy normalnie.
Zaraz jadę na trening.

Odnośnie IFu.
Ja trening robie po 2 posiłkach.
Nie na czczo.

W czasie redu jem 3 posiłki.
7, 14 i 21.
Dzięki znikomym weglom w dwóch pierwszych brak ssania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium