SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
10kg wagi :)
Chyba, że chce zrobić BF 5% ;)

No właśnie - stąd moje pytanie - jak to optymalnie rozplanować, tak, żeby straty były jak najmniejsze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
teraz wciągasz sporo kcal, masz dobrze rozpędzony metabolizm, więc w pierwszym okresie możesz mocniej przyciąć (nawet z powyżej 1000kcal)
a później zobaczysz co się będzie działo

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Dobrze jest sobie rozplanowac długofalowy plan, ale przede wszystkim patrz czy jesteś zadowlony z efektów. Wątpię by w Twoim przypadku tak było, ale może się okazać że minęło dajmy na to 3/4 redukcji a nie jesteś nawet w połowie tego co chciałbyś uzyskąc i wtedy co mimo to koniec? Redukuj tyle ile potrzeba a nie z góry narzucasz sb jakieś limity czasowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
No to bez sensu jest.
Po to jest termin - żeby się w nim zmieścić.
Po to są różne metody, aby z nich korzystać.

Rok temu ustaliłem z Tadziem kiedy ma być koniec i w dzień wyjazdu forma była gotowa.

Nie widzę w tym nic ani dziwnego, ani niemożliwego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Myślę , że jakbyś tracił 0,5 kg na tydzień smalcu to by była dobra opcja. Ale to wymusza dłuższy czasowo okres redukowania.Może trzymać wyższe kcal ale oparte na tłuszczach.

Też Wojtek szukam złotego środka i myślę, że najwięcej zawsze traciłem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
to może nie ustalaj terminu końca redukcji na urlop tylko na kilka tyg po urlopie? POjedziesz niedocięty, ale jak wrócisz z nowymi siłami to wytniesz ten tłuszcz co zostanie. I ewentualnie ten co wpadnie na urlopie, bo wiadomo jak to bywa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ale to nie jest problem :)

Ja tylko zadałem pytanie ile wg Was czasu sobie na to dać.
Znam już mniej więcej sposoby na to, jak dociąć się w krótki czasie z resztek ;)
Spoko, to nie problem :)

Moje pytanie dotyczyło tego, czy realnie jest zrzucić te powiedzmy 6-7kg fatu w 11 tygodni, czy lepiej skrócić priorytet klatki i zacząć redu wcześniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Solar kiedyś fajny art napisał:
https://www.sfd.pl/Limit_energii_jaką_możemy_pozyskać_z_tkanki_tłuszczowej.-t981409.html 
Wiadomo, że w praktyce tak dokładnie to nie wygląda, ale jest jakiś punkt odniesienia ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Fajny ten artykuł. W sumie to logiczne że im redukcja jest głębsza tym wolniej idzie
ale z tego artykułu można by wywnioskować że jak ktoś ma dużo fatu i może sporo kcal z tego zapasu wyciągnąć to optymalniej a może raczej szybciej w jego przypadku zadziałałby większy deficyt kaloryczny i w miarę redukcji zmniejszać deficyt?
a jeszcze jak ktoś ma po masówce metabolizm rozpędzony jak ktoś wcześniej wspomniał?
2kg / tydzień może by i poszło
chociaż wtedy bałbym się o skórę

Wojtek nie pisałem bo dopiero teraz zobaczyłem i pewnie już to wiesz ale łapy masz mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to jest moj artykul tak sie sklada i to tylko w sumie matematyka
albo
optymalne palenie fatu
kiedy optymalne malo ma wspolnego z realnym

a juz na pewno nie da sie obliczyc ile mamy spalac fatu bo waga nigdy nie spada liniowo


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-03-22 14:31:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium