SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie wiem komu mam dziękować,pewnie rodzicom bo oni w sumie na nic nie cierpieli i raczej nikt z mojej blisko-dalszej rodziny tez.
ja na wiele sobie pozwalam,na za wiele.
Tak FatNite,gdzie wpadało w 4 posiłkach 500g fatu+ i zero komplikacji.
Inni po 150g maja akcja kibel.
NO chyba ze wymieszam pol kilo owocow,z litrem lodow,pol pizzy XL i zapije bąbelkowanym napojem - no to wtedy cos tam się odezwie.
Ale obecnie - zero,kompletnie nic.
Gdzie moj IBS?
Poszedl w niepamięć.

WojtekA4
Sol, pozwolisz, że zacytuje:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".


Ja juz nie chce tego nawet pisac w co drugiej wypowiedzi.
Ale lepiej ujac sie czasami nie da.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-27 22:44:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68320
Tak trochę wygląda, jakby udało Ci się "wytresować" organizm, żeby dobrze tolerował różne zabiegi . Raz mało, raz dużo kalorii, WW, tłuszczu... Bardzo ciekawa sprawa.

Z mottem zgadzam się w zupełności, na tym forum to są słowa nie do przecenienia. Czy to w odniesieniu do wysiłku, czy jedzenia... Dawka sprawia, czy coś nam pomaga czy szkodzi.





Zmieniony przez - M-ka w dniu 2016-02-27 23:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Sorry Wojtek za mala prywate u Ciebie,ale powaga - jakby mi ktos dwa czy 3 lata temu napisal ze bede jadl jak jem,becnie 5000kcal+,650g wegli czy jakies FatNity po 500g fatu w 8 godzin to bym szedl do sklepu po zapas [wiadomo czego].
M-ka,ja bym dal drugie motoo - 'Metoda małych kroków'.
Nie rzucać sie na głęboka wodę ale wydłużyć to w czasie.
Zwłaszcza jesli chodzi o drastyczne zmiany podejścia.
Jedni wola raz a z grubej rury - ja wole to robic 10x razy dluzej ale bez komplikacji [głowa czy ciało].
Nasze cialo jest tak wspaniale ze adoptuje sie praktycznie do wszystkiego - o ile nie przesadzamy.
Kiedy ja w wieku 34 lat ,tzn. moj uklad trawienny ,dziala lepiej niz jak byla dwojka z przodu.

M-ka
Tak trochę wygląda, jakby udało Ci się "wytresować" organizm, żeby dobrze tolerował różne zabiegi .
Raz mało, raz dużo kalorii, WW, tłuszczu... Bardzo ciekawa sprawa.


Z naciskiem na MAŁO!
Sporadyczne ale jednak mało.
Taki reset naprawdę duzo daje.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-27 23:25:26
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68320
Kurczę, i założę się że to co napisałeś powyżej, to w 99,9% klucz do sukcesu, tzn. metoda małych kroków i stopniowego zwiększania obciążenia, aby ciało zdążyło się zaadaptować plus reset dla odpoczynku... Genialne w swej prostocie .

Nie znam się i jakiś wyższy stopień wytrenowania to dla mnie czysta abstrakcja, ale wydaje mi się, że to jest właściwsze podejście, niż jakieś gwałtowne zmiany, bo po pierwsze bezpieczniejsze, nie grozi nagłym "załamaniem systemu", a po drugie wszelkie adaptacje organizmu do innych, niż dotychczasowe warunków, wymagają czasu. Wynika to po prostu z ograniczeń fizjologicznych. Jak dla mnie, masz doskonałą intuicję w tym, co robisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667578
Sol znalazł u siebie to granicę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68320
Na pewno solaros na swoim przykładzie pokazuje, że można i trzeba znaleźć jakąś równowagę w tym wszystkim i to jest najważniejsze i jest punktem wyjścia do dalszych postępów. Piękna sprawa .
Gdzie tu stereotyp tępego mięśniaka ?
Wszystko wyważone, przemyślane, w miarę potrzeby korygowane na bieżąco.

No i to, co napisał, że x lat później można dzięki swojej pracy nie tylko wyglądać, ale i funkcjonować o wiele lepiej , niż przedtem .
Mega inspiracja dla innych, którzy borykają się z nadwagą itp. problemami zdrowotno-sylwetkowymi.











Zmieniony przez - M-ka w dniu 2016-02-28 11:45:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sol to taki "polski" Lyne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1118 Napisanych postów 3767 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68320
Dokładnie, Wojtku .

Ty też inspirujesz ludzi, pokazujesz im że można sobie poradzić, szukać swojej drogi "środka" .
Całkiem inaczej jest, kiedy ktoś tylko twierdzi, że miał problem i sobie poradził, a inaczej, kiedy widzi się "prawdziwego człowieka", jego działania na bieżąco. Jest w tym dzienniku pozytywna energia i optymizm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
M-ka - dzięki

Mam pytanie, jakie makro liczycie dla surowej szynki wieprzowej?
Jedna strony pokazują 8g fatu, a inne 22g fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75956 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754427
Zależy jaką kupisz. Jest wersja odtłuszczona. W Lidlu lub Biedronce.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium