SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
No i good

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ale też wyszło, że kur... masy to u mnie nie widać :(
Czas włączyć drugi bieg i nie bawić się w tańcu.

M-ka - bardzo mądry tekst....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Solaros a ty tak samo jak wojtek lapiesz falde? Bo ja lapie ja jednak troche szerzej, wieksza rozpietosc palcow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
M-ka masz całkowitą rację a co do wałka Wojtku siedząc to też tak mam i mnie denerwuje.Gdybym jeszcze spuścił z dołu brzucha smalcu i usiadł to może być nadmiar zauważalny skóry ale nic na to nie poradzę chyba ze operacja hehe-żart.Chociaż jest na ten wałeczek rada wypełnić go z przodu mięśniami brzucha z tyłu prostownikami grzbietu ale to już nie długo na masie bo redukcja zbliża się do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
WojtekA4
Dlatego podoba mi się podejście, które widzę np u amerykanów i ich jednostek:
- 1 cup
- 1tbsp
- 1tsp
itd

Tam się często nie bawią w gramy, mg itp.
Szybko i łatwo.



Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-31 11:14:55


a mi się to średnio podoba

1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ten pan akurat ma to już w genach

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68425
Dzięki, WojtkuA4 i kerad37. Macie problemy z jakąś tam fałdką czy ciutkę wyższym BF... i tak pewnie wyglądacie lepiej, niż 90kilka % facetów w tym kraju. Nie mówiąc o Amerykanach czy Anglikach......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mi właśnie nie podchodzą te amerykańskie jednostki.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
WojtekA4
Pogadaliśmy z Waldim chwilę na privie i z ciekwości sprawdziłem swoje pomiary z końca redukcji w porównaniu do tego co jest dzisiaj.
Są dwie opcje, albo kaliper nadaje się do kosza (stawiam na to), albo druga opcja, coś czego nie wiem :)

Pomiary poniżej.
Fałdy niemal takie same jak na koniec redukcji, a obwody - te niepożądane up. (pas, talia)
Dodam tylko, że w połowie grudnia waga zbliżała się do 3 cyferek ;)







Wojtek mój kaliper tez do kosza hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja tymczasem mając troche czasu, testuje przepisy Jamiego. A ze dzięki IIFYM moge sobie pozwolić na przygotowywanie tego na co mam ochotę, korzystając z dobrej jakości produktów, to dzisiaj na talerz poszła domowej roboty tortilla z grillowanymi warzywami, dipem z awokado i serkiem wiejskim. W smaku poezja

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium