SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Wojtek, pełen szacun dla Ciebie. Fitnesiaku TY

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9342
ehh u mnie to jest taki stres przed masą że szok. Od razu w głowie czasy w ktorych było sie mega zalanym. Teraz cisne tak samo na zero, zeby potem zaczać z dobrego pułapu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ok, ale pomyślcie - chcesz być na diecie całe życie??? Chcesz do końca życia liczyć każdy gram pokarmu? No chyba nikt z nas tego nie chce. Więc pomyślcie sobie: zacznę, jak będzie szło w złą stronę, robię korektę naprawiam system, albo wracam do punktu wyjścia itd. Przecież 30-40kg fatu nie złapiesz w tydzień czy miesiąc....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
mjudu
Wojtek, pełen szacun dla Ciebie. Fitnesiaku TY


;) Dzięki mjudu :)
Do fitnesiaka to mi daleko, ani też takich aspiracji nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9342
nie mowie od razu o 30kg fatu, po prostu jak złapie 5kg fatu w krótkim czasie, to nawet jak zrobie korekte to fat zostaje, a jeszcze u mnie w pierwszej kolejnosci pojawiają się "boczki" a to cholernie szpeci całą sylwetkę. Mnie np to tak dołuje odrazu mysli ze straciłem ten czas itd..



Zmieniony przez - Jazdas w dniu 2015-07-13 15:01:33

Zmieniony przez - Jazdas w dniu 2015-07-13 15:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sorry, ale jakbyś miał złapać 5kg fatu od strzała, to znaczy, że nie wyciągasz wniosków. Chłopaki robią masę kilka miesięcy i 5kg fatu to jest max co łapią. Poza tym, na taką ilość trzeba być przygotowanym. Ale co to jest 5kg w porównaniu do 40? Pryszcz.... Nie ma masy bez fatu. Jedyne pytanie: ile tej masy jesteśmy w stanie zbudować przy jak najmniejszym zatłuszczeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9342
Zobaczymy jak to będzie wyglądało, od połowy września zrobie reverse i bede probował zrobić swoja pierwszą konkretną masówke, na ostatniej za duzo sobie poluzowałem i wyszlo jak wyszło. Tym razem bedzie lepiej. Aha a Tobie gratuluje formy jest dobrze, ciśnij dalej.


Zmieniony przez - Jazdas w dniu 2015-07-13 15:09:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Wojtek efekty dotychczasowej przemiany spektakularne. Ja też po roku byłem zachwycony swoją przemianą bo zeszło dużo tłuszczu. Po kolejnym roku już nie ma efektu wow, coś tam widzę w barkach ale jak na rok walki szału nie ma. Trzeba bardzo się postarać, żeby coś z tego wyszło bo psycha dostaje jak efekty marne (a w głowie mamy super przemianę z pierwszego roku).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Darku, wybacz ale nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz. Mnie na początku tez mówili ze sie nie da. Ze robiąc tak jak robie daleko nie zajadę. Odsyłam do pierwszego dziennika. Każdy ma swoje cele i metody. Może u Ciebie nie ma efektu wow bo składa sie na to wiele czynników? Wybacz i nie odbierz tego zle ale od kilku miesięcy mnie negujesz. Najpierw piszesz ze jest ok, a za chwile ze to i tak psu na budę bo cos tam. Ja sie cieszę tym co mam. Idę o zakład ze jeśli ja nie nawale - czyli czynnik ludzki to za rok jednak będzie efekt wow. I to bez soków które to wszem i wobec negujesz. A jeśli kiedyś zdecyduje sie cos zapodać to gwarantuje ze nie będę sie z tym krył bo nie zrobię tego po to, żeby pójść na łatwiznę, ale żeby przełamać granice jakie stawia moje ciało i zdrowie. Więcej wiary Darku. V


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-07-13 19:29:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luz Wojt. Wieczorem sie dziennik Twój odpali i będzie progres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium