SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ale na masaż wrócę. ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
WojtekA4
Masaż to był tydzień temu, delikatne rączki, oliwka itp. Teraz to raczej z przyjemnością niewiele miało wspólnego. Ból... Jeden wielki :)


zły dotyk boli przez całe życie
1

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
delikatne rączki mówisz



1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
no dobrze go wkręcili

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
O ja p******e.... {potem rozwinę - chodzi o mój eksperyment dietetyczno - treningowy }


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-11-28 13:16:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
człowiek geniusz
bać się, czy śmiać?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Napisze tylko krótko, potem przy wypisce rozwinę temat.
Ładowanie czwartek/piątek zaplanowane na około 1200g węgli głównie z ryżu/kaszy/ziemniaków i owoców.
No i tak prawie było, z tym, że weszło o około 300-400g węgli więcej i rozkład mniej więcej 70% złożonych i 30% prostych. Fat trzymałem jak najniżej.
Wczoraj bez historii, już wiem czego nie tykać na ładowaniach ;)

Ale to co się po tym ładowaniu dzisiaj na treningu stało, to był kosmos.
Potężna siłą (relatywnie do mojej osoby), energia taka, że mógłbym po treningu jeszcze posprzątać wszystkie graty na siłce ;)
Z racji, że dzisiaj typowy trening power, to i w MC i w WL rekordy.
Odnośnie samego ładowania - mocno woda podeszła - no, ale przy takiej ilości węgli trudno, żeby tak się nie stało.
Musze z Tadziem przedyskutować po weekendzie pewną kwestie, ale coś mi się tworzy w głowie.
Zaczynam widzieć jak reaguje na pewne zależności w misce.
Tak czy inaczej, 28.11.2015 - the best training ever.

BTW: jako konserwatysta i osoba nie uznająca na siłowni np maszyn, pasów itp, dzisiaj ze względu na plecy, założyłem pas do MC.
Zaprzyjaźnie się z nim na stale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
pas czasem "pomaga"
po takim ladowaniu to norma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kreta też mogła się już rozkręcić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium