SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 905932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Tak dokładnie to opisał: zblokowany staw biodrowo-krzyżowy.
Tylko kur... czemu przez 4 tygodnie musiałem cierpieć ;(
Tadziu, muszę sobie ten sposób zapisać, następnym razem się sam naprawię ;)
Ale też tak miałeś, że niby było ok, ale przy np wstawaniu z krzesła byłeś "połamany" i chwilę trwało, zanim się wyprostowałeś?

@Darku - mobilność to inna kwestia IMO, ale ja się nie znam.
Chwilę chodziłem do innego fizjo i on był nasterowany na mobilność właśnie.

Na koniec wpadły jeszcze: grejpfrut, mandarynki, orzechy brazylijskie i migdały + jeden wafel ryżowy, a i tak węgli nie dobiłem ;)

@Kuba - obiecuje poprawę :) :) :)


Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-27 00:02:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Fajna micha! podoba mi się, jedziesz z tym, będzie dobrze. Jesteś mądry facet, Tadziu wiele Cię nauczył, teraz tylko spokojnie i działaj Efekty przyjdą z czasem, niestety- to jest sport dla osób wytrwałych. Stopniowa progresja ciężarów, trzymanie kcal za ryj, jednak- ja kocham trenować, a w kuchni lubię kombinować- także jeżeli jest pasja, to będzie wynik- prędzej czy później
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jak Kuba, cza było chociaż te 50g dobić jakimiś chrupkami kukurydzianymi czy batonikiem z.platkow owsianych ;)

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Spoko, spoko.
Jeszcze Was zaskoczę od czasu do czasu ;)

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94938 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
WojtekA4
faftaq
WojtekA4 - u Ciebie IIFYM jest jak forma "terapii" jeśli chodzi o podejście do jedzenia. Kluczem jest uchwycenie "środka" pomiędzy "ekstremalnie czystą miską", a przekonaniem, "jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz"



Poniżej zamieszczam to jak wygląda IIFYM wg Wojtka :)






Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-26 22:39:59


czegoś tutaj brakuje jednak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94938 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670473
darknes17
Bo Tadzio to tak ma. Zapytasz o cos a on ci od razu wali wyklad na 10minut czytania. Ale ja lubie jego wypowiedzi. Nie bylo takiej z ktorej bym sie czegos nie dowiedzial nowego. Czlowiek encyklopedia


na żywo jest jeszcze lepiej
błahe pytanie wykład 15 minutowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 646 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 81602
Wojtek przyznaj się ze oprócz szkoleń z dietetyki brałeś jeszcze u Tadzia dodatkowe z fotografi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
@waldi - tak, tak - obowiązkowo, każdy dostaje lekcje food shotów ;) - tylko jak tak patrzę na kompie na te fotki, to mocno musiałem odpuścić te zajęcia, bo fotki chu...e. Będzie lepiej ;)

@lodzianin - cicho bo się wyda, że pod stołem szly jeszcze marsy, snickersy, czekolady, czipsy i takie tam ;) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Wiem że wpis Tadeusza był 2 strony temu, ale zacytuje bo czuje że to dokładie o mnie...

"(...) I przy zmianie priorytetów (np. urodziny dziecka, zmiana pracy, nowe wyzwania życiowe), gdy tylko praca nad sylwetką przestanie być zajeciem NUMBER ONE - wróci problem nadwagi lub otyłości/

To jest moje spojrzenie na sprawę przyczynowości problemów z nieprawidłowym składem ciała ) "

Właśnie tak, mam. Zwolnili mnie z pracy, a ja zamiast szukać nowej, najpierw układam jadłospis, licze makrosy, czytam sfd, planuje trening, etc.... zamiast CV pisać.
chyba musze zmienic priorytety ,
napewno musze


Co do tego trach u kregarza, miałam to samo. Nastawiał mi zrotowana miednice. Pomogło od ręki :)



Zmieniony przez - natalijka w dniu 2016-01-27 09:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Jako, że wszystkie zmiany mają wpływać na to, że mnie ma być lepiej od razu korekta w dni treningowe.

8:00 - B + T (~50%) + WW (~5%)
17:00 - posiłek przed treningowy B + WW (~25%) + T (~20%)
19:00 - trening
20:30 - posiłek potreningowy - B + WW (~15%)
22:00 - B + WW (55%) + T (30%)

To tylko cyferki, ale chodzi o to, żeby było widać co gdzie, jak i kiedy.
Rano - białko i tłuszcz - wiadomo
Przed treningiem - nowość - białko z węglami złożonymi + trochę tłuszczu
Po treningu jak zwykle szejk + owoc - jeśli na mleku to wpadnie też trochę tłuszczu
No i kolacja po treningu węgle i tłuszcz.
I tutaj zostawiam furtkę dla IIFYM - jeśli ww proste, to właśnie w tym posiłku.

Chyba nie najgorzej to wygląda.
A dzięki takiemu rozkładowi po pierwsze nie będzie sytuacji kiedy przez 3/4 dnia jestem bez jedzenia - jak wczoraj.
Po drugie - luźniej będzie mi ogarnąć obowiązki - rozważałem opcję treningu o 6:30 rano, ale odpadło.



Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2016-01-27 13:08:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium