SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Co do cięzkich treningów:
http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-12-week-daily-trainer.html
To jest HC, chętnie bym spróbowal ale moja siłka zamknięta w niedziele.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43371
Chcesz coś ciężkiego spróbować to proszę bardzo http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-dtp-4-weeks-to-maximum-muscle.html  Przesuń sobie start od wtorku to niedziela wtedy wyjdzie na OFF i będzie git. Nie wiem jak na GBC ale na DTP po nogach chodzę przez 3 dni jak osrany... Z innych jego planów wg. mnie na uwage zasługuję ten plan http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethins-12-week-muscle-building-trainer.html  połączenie Y3T,FST-7,GVT,HIT i DTP EXTREME. KrIs ma na swoim koncie jeszcze kilka ciekawych propozycji tylko kiedy na to czas znaleźć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ale się dyskusja zrobiła :)
Ja tylko napisałem, że wczoraj na potrzebę chwili - nie wiem, psychicznego rozładowania emocji, wyżycia się itd, wszedłem i zacząłem robić siady w rampie, bo miałem ochotę na to :)
Nigdzie nie pisałem, że taki jest mój cel :)
W najbliższych dniach spotkam się prawdopodobnie (o ile się zgodzi) z Mawashim, który mam nadzieje, pomoże mi rozwiązać problemy z mobilnością, wada postawy i ogólnie treningiem.
Sam już nie będę eksperymentował.
Chociaż na OVT i GBC nigdy nawet najmniejszego słowa nie powiem. Kapitalne i trafione w punkt treningi jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wojtek możesz mi powiedzieć co to za sprzęt którym robiłeś pomiary tętna? To jest sam zegarek czy z opaska piersiowa?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Zegarek Suunto Ambit2S z paskiem na klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Czy ten pasek jest niezbędny? Najtańszy beurer za około 100zl nie posiada paska.
Jednak widzę, ze nawet najtańszy ma pasek.

Ble. najtańsze nie maja opcji zrzucania danych na kompa ;/

Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2015-04-30 17:47:48

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Pasek powoduje odczytywanie tętna, niektóre pulsometry mierzą tętno poprzez dotknięcie palcem miejsca na zegarku, ale z tego co czytałem to mają gorszą dokładność niż te z paskiem.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wojtas, nie odbierz mojej wypowiedzi jako porady, po prostu koleżeńska opinia.
Na mój nos najlepszym sposobem na Twój kortyzol, testosteron, chęci (lub ich brak) do treningu, samopoczucie - może być zarzucenie Twojej godnej podziwu systematyczności i planowania. Jak wiesz, bo wielokrotnie o tym wspominałem w moim dzienniku, imponujesz mi swoim podejściem do walki z grubasem jak i teraz z walką o sportową sylwetkę. Z drugiej jednak strony wydaje mi się, że te Twoje do bólu systematyczne podejście może mieć też złe strony.
Idziesz na trening z planem:
- w drodze zaczynasz myśleć czy potrzebne stanowiska będą wolne - stres
- na siłowni masz ochotę na większy ciężar/więcej powtórzeń ale plan nie przewiduje - stres
- zajęte stanowiska - stres
- po treningu - jak nie czujesz, że weszło - dylematy;może zły plan czy za mało się przyłożyłem - stres
To samo z jedzeniem,
- musiałeś dłużej wykonywać obowiązki zawodowe - post sie wydłużył - stres
- zaspałeś/niedospałeś - jak wyżej
- masz ochotę zapodać kurczaka a diecie na dany dzień wołowina - stres
- jesteś na wyjeździe jest okazja spróbować miejscowych potraw - próbujesz ale przypominasz sobie o diecie - stres - bo nie było w rozpisce i założeniach

Itd,itd.. Nie zrozum mnie źle, ja nie twierdzę, że to złe podejście, wręcz przeciwnie, myślę, że bardzo słuszne i profesjonalne. Ale jak w życiu osobistym i zawodowym akurat masz dość bodźców kortyzolowych to się wszystko zsumowało i stąd na chwilę obecną jest jak jest.
Stażu na siłowni już trochę masz, ważysz miskę już tyle czasu, że wagę masz w oczach. To weź na miesiąc wyrzuć te wszystkie plany w pi..du, idź na siłke i improwizuj trening, ciesz się, ćwicz jak podpowiada ciało - jak masz chęć na ciężko na 6 repsów to jedziesz a jak na milion powtórzeń z grzechotami to też zapodajesz z uśmiechem na twarzy. Jak masz ochotę na serię łączoną, której nie ma w żadnym planie na świecie to ją robisz. To samo z miską, wiesz jak jeść i ile kcal to szamaj o której masz ochotę i czas. Najdzie cię chcica na loda w polewie to zapodaj (i tak automatycznie wliczysz go do bilansu - a jak nie do dopalisz na siłowni). Przestaniesz myśleć, czy 100gr węgli mniej lub więcej robi taką czy inną różnicę.Masz okazję skosztować włoskiej kuchni to kosztuj i nie myśl, że zaraz odkupisz ten grzech wracając do diety...
Mam wielkie przeczucie, że taki miesiąc czy dwa zrobiłby konkretną resetową robotę a wtedy świeżym umysłem zdecydujesz co dalej. Wyglądasz bardzo dobrze, nikt za Twoimi plecami już nie mówi o Tobie grubas na wygląd kulturysty przyjdzie czas - Marcin Wlizło mówi, że dopiero po 7miu latach treningów ludzie zauważyli, że chodzi na siłownie lol
Take it easy m8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
__Logan__
Czy ten pasek jest niezbędny?]

Nie jest, obczaj TomTom multisport cardio albo Mio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Cena mnie powala więc zostane przy beurerze %)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

WHEY premium